«Ні закриттю»: Долинський соціальний центр “Теплий дім” просить допомоги

 • Сьогодні, 19 лютого, під Івано-Франківською обласною адміністрацією зібрались працівники та батьки Долинського обласного соціального центру підтримки дітей та сімей «Теплий дім».

  Люди вимагають у влади не зачиняти заклад.

  «Виникло питання щодо закриття нашого центру. Таке рішення прийняла комісія охорони здоров‘я та соціальної політики Івано-Франківської ОДА», – розповідає Оксана Романів, заступник з методичної роботи центру.

  Оксана додає, що в них перебувають 31 дитина-сирота, а також 15 – з індвалідністю. Люди вимагають скасування закриття центру, адже там діти пробувають у належних умовах і причин, аби ліквідувати організацію немає. Раніше Долинський обласний соціальний центр підтримки дітей та сімей «Теплий дім» був дитячим будинком.

  «Згідно з законодавством, усі такі заклади мають бути реформовані до 2026 року, тому ми стали центром підтримки», – додає жінка.

  Чиновники пояснили, що заклад дороговартісний, тому виникло питання закриття.

  «Моя дитина відвідує заклад щодня, з 9 ранку до 17 вечора. Працівники проводять реабілітацію, адже він взагалі не розмовляє. Ми, батьки, бачимо результати роботи і дуже задоволені. Я засмучена, що заклад хочуть закрити, адже альтернативи таким центрам, мабуть, немає», – каже Вікторія Филик, мама дитини.

  До теми: У Долині таки закриють «Теплий дім»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!