Ніч кіно: франківці переглядають у Палаці відомі українські фільми

 • Сьогодні, 23 серпня, під час кіноперегляду під відкритим небом у Палаці Потоцьких з дев‘ятої вечора і до першої ночі франківці зможуть переглянути три фільми: «Припутні», «Кров’янка», «Позивний «Бандерас»).

  «Припутні» – український фільм 2017 року, який розповідає про долю трьох жінок, а саме: бабусі, доньки і онуки, чиї долі переплетені, а життя наповнене складнощами і самотністю. Дія картини відбувається в полишеному мешканцями селі Припутні протягом однієї доби, яка кардинально змінить життя усіх героїв.

  «Кров’янка» — український короткометражний комедійний фільм 2016 року. За сюжетом, Андрієві батьки закололи свиню, щоб зробити традиційну українську страву — кров’янку — для майбутньої невістки Маші. Хочуть зустріти її як свою, пригостити найкращим — стравою зі свинячої крові. Але Маша — єврейка. І ніхто, окрім Андрія, про це не знає.

  «Позивни́й „Банде́рас“» — український військовий детективний фільм 2018 року режисера Зази Буадзе. Сценарій стрічки, написаний Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим має в основі щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО.

  Нагадаємо: Юні кінологи: у Франківську дітей знайомлять з роботою чотирилапих поліцейських

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!