Нічні чування в Старуні відбудуться в режимі онлайн

 • У ніч з 29 на 30 жовтня в Паломницькому центрі «Симеон Лукач», що в селі Старуня, Богородчанського району, відбудуться традиційні нічні чування.

  Цього разу проповідником буде о. Василь Чорній з Івано-Франківська. Про це інформує Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ.

  Традиційно чування розпочнуться о 19:00 год молитвою Вечірні. Опісля віряни помоляться молебень, вервицю. Також в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона Лукача.

  Окрім того, всі присутні візьмуть також участь у молитві на новозаведеній Хресній Дорозі. Ця молитва буде супроводжуватися молитовним походом з палаючими свічками, що, безумовно, додасть молитовного духу для прочан.

  Кульмінацією нічних чувань стане Божественна Літургія. Кожен молитовний блок буде перериватися на цікаву науку від проповідника. Наук цього разу буде три. Проповідник – о. Василь Чорній, настоятель храму Всіх Святих Українського Народу УГКЦ, що у м. Івано-Франківську, поетапно буде відкривати нам тему «Вдячності» на прикладі життя апостолів Юди та Петра.

 • Протягом всього вечора буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж духовно порозмовляти з отцем-проповідником чи запрошеними отцями.

  Нагадаємо, у Франківську відкрили музей Софрона Дмитерка.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!