Нічого не зрозуміли. Нічому не навчилися

  • Українська влада демонструє неспроможність не лише робити висновки з власних помилок, але і брати на озброєння досвід сусідніх країн у важливих питаннях. Це стає все більш відчутним для мільйонів наших співгромадян.

    «Карантин зимових канікул», який стартував 8 січня, був відзначений двома подіями. Володимир Зеленський прибув на курорт «Буковель», де отримав можливість насолоджуватися катанням на персональній трасі. Мільйони громадян України дізналися, що купити у супермаркеті шкарпетки, колготки, лампочки та чимало інших промислових товарів вони не мають можливості. Пояснення з цього приводу, які озвучив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, швидше дозволяють припустити, що він вже втомився від перебування на посаді.

    Ще один фактор суспільно-політичного життя, який набув яскравих рис на початку року, – блокування мешканцями різних областей міжнародних та локальних трас з вимогою привернути увагу до надзвичайно високих тарифів. Стан справ у ЖКГ гучно заперечує відому тезу Зеленського, який заявив у грудні 2019 року, що знайдено цікаве рішення, яке дозволить вдвічі зменшити тарифи на житлово-комунальні послуги. Натомість ситуація склалася з точністю до навпаки, і чимало громадян України відчули це на собі.

    Лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, якого кинули на інформаційну амбразуру, пообіцяв терміново розробити пакет заходів для нормалізації ситуації з тарифами. Доручив урядові провести необхідну роз’яснювальну роботу і президент. Щоправда, і Арахамія, і Зеленський наче забули, що парламентарії мають зібратися для роботи лише наприкінці січня, а до того громадян будуть здебільшого годувати обіцянками.

  • Недолугість, непродуманість дій влади стає очевидною для все більшої кількості наших громадян. ЗеКоманда нагадує династію Бурбонів у Франції, які нічому не навчилися і нічого не зрозуміли. Проєкція цієї ситуації на державне управління дозволяє припустити подальший розвиток політичної кризи з метастазами в економіці та комунальному господарстві, наслідки чого будуть важкими для всіх громадян України та радісними для Кремля.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!