Німеччина хоче суттєво спростити процес імміграції для працевлаштування

 • Вже незабаром уряд ФРН може схвалити закон про імміграцію фахівців, інформує DW з посиланням на аналіз різних джерел.

  Три федеральних міністерства Німеччини – внутрішніх справ, економіки та праці – досягли згоди в питанні, щодо законопроекту про імміграцію кваліфікованих кадрів. Він передбачає надання іноземцям дворічної робочої візи, за умови якщо ці особи вже як мінімум 18 місяців мають роботу з зайнятістю не менше 35 годин на тиждень, а з заробітку ведуться соціальні відрахування.

  Уряд в Берліні має намір скористатися цим законом також і для того, щоб надати можливість залишитися в ФРН іноземцям, чиє клопотання про притулок було відхилено. Газета Süddeutsche Zeitung повідомила, що в майбутньому в Німеччині “в принципі” зможе працювати будь-яка людина, що має трудовий договір і офіційно визнану кваліфікацію.

  Серед нововведень буде й те, що кваліфіковані фахівці отримають право в’їжджати в країну терміном на півроку з метою пошуку роботи. Умовою для цього буде знання німецької мови та можливість матеріально забезпечувати себе протягом цього періоду, не маючи роботи.

  Крім того, випускники шкіл з гарним знанням німецької мови, а також атестатом про середню освіту, що прирівнюється до німецького, зможуть прибувати до ФРН з метою пошуку тут собі подальшої освіти.

  Обговорення цього законопроекту в уряді ФРН заплановано на 19 грудня.

  Читайте також: Син франківського футболіста подолав рак

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!