Німеччина посилить контроль на кордоні з Польщею

 • У серпні в німецькій Саксонії було зареєстровано майже п’ять тисяч незаконних перетинів кордону, що у десять разів більше порівняно з роком раніше.

  На німецько-польському кордоні буде введено постійний контроль через зростаючу кількість незаконних перетинів кордону, закликав міністр внутрішніх справ федеральної землі Саксонія, депутат  Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Армін Шустер, пише «Главком».

  В інтерв’ю національному громадському радіо Deutschlandfunk Шустер заявив, що на східному кордоні Німеччини відбуваються «сцени, від яких волосся стає дибки».

  «Людей контрабандою перевозять у фургонах і часто висаджують на зупинці автостради. Тому рано чи пізно станеться якась трагедія, це лише питання часу», – вважає політик від ХДС.

  Він зазначив, що поглиблений прикордонний контроль, за який виступає федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер, не є добрим рішенням, оскільки людей, які прибувають нелегально, можна повернути назад лише на кордоні.

  Тому підрозділи федеральної поліції, відповідальні за управління кордонами, мають бути розгорнуті безпосередньо на пунктах пропуску. Контроль має здійснюватися на національному кордоні Німеччини, наголосив Армін Шустер, додавши, що у серпні в Саксонії було зареєстровано майже п’ять тисяч незаконних перетинів кордону, що у десять разів більше у порівнянні з роком раніше.

  Читайте також: У Польщі заявили, що готові “повністю відрізати” Білорусь від Європи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!