Німецькі політики виступили за прискорений вступ України в ЄС

 • Кілька політиків правлячої Соціал-демократичної партії Німеччини висловилися за прискорену процедуру набуття членства України в ЄС.

  Про це повідомляє Spiegel.

  “Це не допомагає Україні, якщо ми зараз говоримо про десятиліття. Це країна у стані війни, яка потребує заохочення. Ось де перспектива може бути корисною”, – сказав голова комітету із закордонних справ Бундестагу Міхаель Рот.

  Приєднання до ЄС – це “довгий і важкий шлях, про який, безперечно, знають українські друзі”, зазначив він.

  Віцепрезидент Європейського парламенту Катаріна Барлі, також член СДПН, сказала, що час вступу України передбачити важко: “Ніхто не вимагає прийняти Україну завтра”. Проте, за її словами, важливо дати сигнал: “Ми хочемо, щоб Україна приєдналася до ЄС, і ми робимо все, що в наших силах, щоб їх підтримати”. Це також було “неймовірно важливо” як сигнал підтримки народу України, сказала вона.

  Для вступу до ЄС Україна повинна спершу відповідати всім критеріям вступу, зазначила Барлі.

 • “Ми мали досвід того, що відбувається, коли ми приймаємо країни, які ще не зовсім досягли потрібного рівня. Так було, наприклад, з Болгарією та Румунією. Після того, як країни приєдналися, важко вийти на той рівень, який нам насправді потрібен” – сказала вона.

  Тому, за її словами, важливо підтримати Україну в необхідних процесах змін.

  Читайте також: Конгрес США підтримав виділення Україні $40 мільярдів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!