Німецькі студенти-лісівники відвідали Прикарпаття

Івано-Франківщину відвідали студенти лісогосподарського профілю із університетів ФРН та Національного лісотехнічного університету України.

Знайомство з лісовим господарством Прикарпаття студенти розпочали з керівництвом та фахівцями Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва та Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На зустрічі молоді люди обговорили з лісівниками та науковцями проблеми всихання смерекових насаджень Івано-Франківщини та напрацювання щодо підвищення продуктивності, посилення захисних функцій та стійкості гірських лісів.

У планах делегації візит до Делятинського лісового господарства, де студенти-лісівники ознайомляться з процесами лісовідновлення та лісовою інфраструктурою, відвідають ялицевий резерват.

Поїздка здійснюється в рамках німецько-українського проекту «ForestExchangeІІ», який реалізується НЛТУ України у партнерстві з німецькою організацією APOLLO за програмою «Німецько-українські зустрічі молоді» Фонду «Пам’ять, відповідальність, майбутнє» (ФРН).

Читайте також: В Івано-Франківську зростуть тарифи на тепло для абонентів “СТЕК”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!