Нормандське чаювання: у Франківську провели ще одну акцію проти капітуляції України

Сьогодні, 8 грудня, в Івано-Франківську на Вічевому майдані провели акцію під назвою “Чаювання в Нормандському форматі”.

Активісти, які прийшли на площу, висловили свою громадянську позицію щодо неприпустимості прийняття капітулянтських та антидержавних рішень з боку президента Володимира Зеленського. Акція була мирною.

Адже завтра, 9 грудня, лідери Франції, Німеччини, України та Росії проведуть у Парижі саміт у «нормандському форматі», метою якого є вирішення збройного конфлікту на сході України.

“Ми клеїмо всім учасникам акції жовтий скотч на руку – як на Майдані. Це символ боротьби, символ тих, хто не приймає капітуляцію. Ми не допустимо, щоб наш президент привіз нам капітуляцію, і ми готові втілювати своє конституційне право на протест”, – розповів Роман Курилюк, учасник події.

Зазначимо, що схожу акцію вже проводили на Вічевому майдані кількома годинами раніше. Вона називалася “Червоні лінії для Зеленського”, і пройшла під партійними прапорами “Свободи”, “Європейської Солідарності” та інших політичних сил.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!