Норвакс

«Нардеп Юрій Дерев’янко не може назвати суму прибутків, отриманих у 2017 році, адже такі цифри в голові не тримає…

Як з’ясувалося, дружина нардепа Дерев’янка придбала минулого року вживаний Range Rover. Вартість його невелика, близько 40 тисяч доларів. «Я не думаю, що це аж така дорога машина», – каже депутат.

Його також запитали про суму коштів, які він заробив минулого року і планує задекларувати. «Я не пам’ятаю. Знаю, що їх є декілька – 3, 4, 5 млн.», – каже Дерев’янко. Точну суму пан Дерев’янко назвати відмовився, каже, в голові інформацію не носить. Запевнив, що усі кошти задекларує».

(www.galka.if.ua, 25 березня 2018 року)

У рік 7 526 [2018]. Сидів того року в городі стольному у раді верховній боярин [вольний] із землі надвірнянської Юрасько на прозвисько Великий Рахівник на мішках з [мільйонами] своїми неміряними і все, що було нажито [непосильним трудом], у літопис записував. Бо хоч не трималися того року в голові боярина цифри ніякі, букви він ще не [всі] позабував і писав цифри прописом та під диктовку, тільки деякі букви [грузинськими] получалися.

Умів же сей боярин вельми добре рахувати, але [тільки] до двох, а після того одразу цифра п’ять йому в голові вискакувала, але довго там не трималася. І тому-то були в літописах [минулорічних] боярина Юраська на прозвисько Великий Рахівник два хороми вілоподібні, дві дачі [такі самі], дві стодоли для коней [залізних] заморських, два годинники швейцарські і двоє коней для дружини своєї. А от земель під рукою своєю тримав він уже одразу п’ять, так само, аки [квартир] городських.

Та якось подивилася в стодоли [обидві] дружина боярина вольного і докоряти стала Юраськові, що на вигляд в нього більше коней. І виїхали вони [з дружиною] в чисте поле, вивели туди усіх коней своїх та поставили один супроти одного, і побачив тоді боярин Юрасько, що не хватає [одного] коня до пари, і засмутився вельми.

І пішов він зажурений на торговицю, бо не знав, чи вистачить йому [мільйонів] його на коня для дружини своєї, бо не трималися його голови [цифри] того року. Але натрапив на старенького жеребця всюдихідного породи [джипової] і втішився вельми, бо недорогий він був зовсім – всього сорок тисяч монет заокеанських, аки [дві] невеличкі квартири в городі галицькому.

Бо хоч і не вмів порахувати прибутків своїх за літо минуле боярин [вольний] та рушівник новосильний Юрасько, але видатки свої пам’ятав аж до тисячки і ніколи не помилявся з ними, аки той [Буратіно] зі своїми сольдами на Полі чудес, довіряючи вельми новим другам [своїм] – князю-ізгою кохлідському Міхуїлу Саакашвіленку та княгині-ізгойниці Улії Володимірівні.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!