Норвакс

 • Літопис Галицький

  “В результаті шахрайської схеми народний депутат Юрій Дерев’янко позбувся квартири, якою володів 20 років. “Одна з тих бандитських схем, яка кришується цією владою і від якої постраждало чимало українців. Мою квартиру у Києві, якою я володію вже 20 років і в якій прописаний, вкрали. Змінили ім’я власника, поміняли замки, і в один момент моя власність стала уже не моєю”, – описав ситуацію, в яку потрапив, Юрій Дерев’янко у мережі.

  “Жоден українець не може відчувати себе захищеним за цієї системи. Її треба просто розламати і побудувати нову, де наша власність буде захищатись новітніми технологіями, протидіяти яким не зможе жоден злодій!” – пише прикарпатський нардеп”.

  (kurs.if.ua, 5 вересня 2018 року)

  У рік 7 526 [2018]. Не сиділося [вдома] того року рухливому та новосильному боярину надвірнянському Юрику на прозвисько Блокчейн [Дерев’яний], тісно було йому в обох хоромах його офігенних, у [п’яти] просторих палатах, аки ум його хитромудрий, неміряних, дві дачі та два гаражі не звеселяли його, і десятки контор, планктоном [офісним] повних, не тішили серце. І покинув він усі п’ять земель своїх, залишив [без нагляду] відеомагнітофони імпортні, портсигари срібні, ролекси золоті та все, що було [нажите непосильним трудом] державно-реєстровим, колодку залізну на брамах усіх [ключиком золотим] зачинив, законопроект про імпічмент зареєстрував і табличку [не турбувати] на дверях повісив.

  Довго скитався боярин просунутий Юрик на прозвисько Біг Дата полями [електоральними] в турне своїх передвиборних, в ефірах [телевізійних] витав та світився, відео в ютубі записував і розносив по всій землі руській [політичні] технології новітні, кордони лядські ламав для князя-ізгойника Мухаїла на прозвисько Саакашвалюк Безпритульний, [запорошену] та прогнилу вельми систему рушив, аки вірус [комп’ютерний], та схеми бандитські через смартконтракти по-новому осилював.

 • Коли ж перебував він у благості, [онлайні] та чоловіколюбстві у городі харківському, то проповідував там кожному стрічному, як біткоїнами [за послуги комунальні] платити, підключав цифрові приставки до телевізорів, сателітарки на балконах чіпляв [усім] охочим до серіалів бабам половецьким, паролі [до вай-фаїв] пацанчикам крякав та обіцяв кожному, хто увірує в нього, надійних нано-охоронців [квантово-нейронних]. Та зворохобилося щось у душі його вельми, бо знамення було йому [несподіване], ніби князь-ізгойник одесько-колхідський Мухаїл кришувати його знову почав і за звичаєм своїм [недавнім] на дах хоромів столичних виліз, всі галстуки йому там [поїв], аки міль, а відеомагнітофони імпортні, портсигари срібні і ролекси золоті понадкушував.

  Стривожився вельми боярин Юрик, за [ключиком золотим] по кишенях шукати нервово почав, підписи на паперах [старих] прискіпливо розглядав, а тоді розіслав по домах своїх голубів сизокрилих, розвідників дронних та інших гінців електронних, а сам [гул-мап] увімкнув та моніторив вельми. І поверталися до нього посланці його, та новини [дві] приносили – погану, що не тільки хороми столичні украла система [злочинної влади] київської, але й пахан кацапський Пуйло цілу Кримську волость з палатами [його] ялтинськими заграбастав, а добру – що договір [фальшивий] на квартиру київську шахраї окаянні [через нотаріуса] оформили і на рахунки Юрикові за використання реєстрів все ж таки щось трохи капнуло.

  НОРВАКС

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!