Норвакс

  • Літопис Галицький

    «В Івано-Франківську встановлено рекорд України з найбільшою кількістю людей в одному місці з наголівниками під гаслом “Ми за здорове харчування”. У такий спосіб у закладах загальної середньої освіти міста Івано-Франківська стартував Тиждень культури здорового харчування.  Його мета – привернути увагу громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві.

    Формування символічної «тарілки здорової їжі» здійснили 773 учасники за участю міського голови Руслана Марцінківа, секретаря міської ради Оксани Савчук, заступника міського голови Олександра Левицького, керуючого справами міськвиконкому Ігоря Шевчука, працівників департаменту освіти та науки, педагогів та вихованців дошкільної, закладів загальної середньої та позашкільної освіти».

    (http://www.mrada.if.ua, 16 жовтня 2018 року)

    У рік 7 526 [2018]. Ходив того року, аки гарбуз, по городу [галицькому] лицар свободний Руслан-Марципан та питався у народу [свого богом даного], чи всі живі, чи здорові, чи ситі та задоволені в них [лиця], та уздрів у очах їхніх голодних тугу велику за їжею здоровою у тарілках та блюдцях широких, баняках і виварках глибоких, пательнях та казанах пекельних, і затужив він тоді вельми від [проблеми] такої суспільної.

    Чув же сей лицар свободний, родич [гарбузовий] та первосвятитель ліфтовий від червоно-сердешної княгині-ізгойниці Улії на прозвисько Розплетена Коса Ностра про [три-де принтери] чудодійні, що цілі міста штампують, аки [місто енвешне] агітки партійні, і надумав хоч один такий собі заполучити по бартеру [виборчому]. Поки ж їхало се чудо техніки із далеких земель китайських, звелів він на простих принтерах потренуватися, бо досить було їх у видавництві [свобoдному] і паперу неміряно.

    Вийшов тоді [в місце одне] Руслан-Марципан посеред города галицького та утішив там народ весь [флешмобом] чудесним, бо засяяв над ним німб паперовий і яблуко вельми корисне звалилося, аки Ньютону, йому просто на голову [міста], і гасло згори прогриміло голосом воєводи тернопільсько-кривецького Підгрушного: «Се мер і фрукт мій улюблений, [його] їжте!».

    Коли ж стояв Руслан-Марципан на прозвисько Вільгельм [Тель] Галицький на місці одному, аки мішень для стріл їдких та [критичних], зібралося коло нього ще сім сотень бояр його і отроків чужих і ще сім десятків, і ще двоє заступників, [не рахуючи секретарки], та засіяли у них, аки звізди ясні, наголівники їхні їжею [культурно-здоровою]. Виноград між кучерями вився, гронами важкими на плечі спадаючи, морква вистромлювалася посеред лоба, аж очі [на нього] лізли, гарбузи по-хеловінськи шкірились та на брови так тиснули, аж каша [в голові] робилася, а ярина корисна з розсади із долонь щедрих княгині-ізгойниці Улії пробивалася на головах [їхніх] колосками, аки пучками з трьох пальців, комбінацію відому складаючи. А коли із мізків їхніх [курячих] філе їм на голову налазило, то так зрадів весь народ в городі галицькому, аж огірки ніжинські [у штанах] їм настовбурчилися.

    Коли ж наситилися [всі] сим харчем паперовим, то квітнути почали в наголівниках їхніх садки вишневі [коло харі], хрущами, пчолами та іншими тараканами в голові гудячи, діброви дубові над вухами лапшою шуміли, а ще парки та сквери липові, слободи калинові та інші [верби золоті] росли.

    НОРВАКС

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!