Норвакс

 • Літопис Галицький

  «Народний депутат України, обраний від Івано-Франківська, Олександр Шевченко здивував користувачів мережі Facebook оцінкою недільних подій поблизу Криму.

  Як відомо, росіяни обстріляли, взяли на таран і затримали три українських військових кораблі на підході до незаконно зведеного Керченського мосту.  Через це президент України Петро Порошенко і РНБО просять Раду розглянути введення воєнного стану.

  Натомість нардеп і укропівець Олександр Шевченко піддав сумніву правдивість відеозапису тарану росіянами українських військових. А сам конфлікт він вважає планом Петра Порошенка затриматися на посту президента України та не допустити в державі виборів. До слова, про можливе запровадження воєнного стану Шевченко попереджав 20 листопада…».

  (http://www.galka.if.ua, 26 листопада 2018 року)

  У рік 7 526 [2018]. Сидів того року [високо] на горі засніженій, аки магараджа гуцульський на [слоні білому], і бачив вельми далеко прозорливий воєвода коломойсько-буковельський Александр Яш на прозвисько Великий Будун Доріг та Віщун [Фейсбучний]. Однією ж рукою він дулі [в кишені] крутив великому князеві київському Петруну Першотурному, а другою рукою [у другій кишені] з рускім міром завзято боровся, путькіна свого маленького міцно за голівку мацьопку стискаючи, і відчував як піднімається від цього його [рейтинг] політичний, аки туристи в сезон на підйомниках на траси [його] гірськолижні.

  Коли ж виймав він свої руки потомлені із кишень просторих, то простягав їх [до неба] благально та, бога свого швейцарського за бороду [кучеряву] вхопивши, випрошував собі, а не принцесі газовій  Бабі Юлі біг-бордній та квартальному [клоуну] Вовчику Зелененькому, благословення та податі щедрі на похід [виборчий] до престолу київського, якість робіт своїх та матеріалів за звичаєм давнім, поки [есбеушники] не бачать, трохи завищуючи.

  І поодкривалися [тоді] воєводі коломойсько-буковельському Александру Яшу на прозвисько Великий Попереджун видіння чіткі подій грядущих в країні [його] Мрій, Правди, Гідності та інших [гасел політичних], і уздрів він, як одбирають у князя великого Петруна на прозвисько Барижний Барига, Клептоман та Вальцман всі шоколадки його [на війні] награбовані, а потім Миколайко святий з бородою кучерявою, аки в бога [його] швейцарського, їх йому під подушку кладе.

  Та раптом, аки хмара темна з-за краю морського, з’явилася на обрії виборчому [фішка] давня про стан вельми воєнний та затьмарила погляд його ясновидячий, аки димом від [планів] цинічних та підступних, і [накрила] його, аки штормом на морі Азовському. Здригнувся від [провокації та ескалації] такої воєвода коломойсько-буковельський Александер Яш на прозвисько Миролюбець, аки від трусів та шмонів у фірмах його [пебеесних], та заволав на весь фейсбук несамовито, [правдиво та гідно], що махлює вельми великий князь київський Петрун Першотурний і нечесно [в морський бій] грає, і гласом своїм до небес вопіющим розігнав він над землями галицькими хмару чорну [стану воєнного] і аж на окаянні землі вінницькі поодганяв, руки вгору здійняв, у долоні захлопав і знову [в кишені] сховав, щоб до кінця рускій мір додушити.

  НОРВАКС

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!