Норвакс

 • Літопис Галицький

  «У Калуші пошкодили білборди із політичною рекламою потенційних кандидатів у Президенти.

  8 січня в Калуші спостерігачі ОПОРИ виявили пошкоджені білборди із політичною рекламою одразу трьох потенційних кандидатів у Президенти України. Ймовірно зеленкою та яйцями закидали білборди політиків Юлії Тимошенко, Олега Ляшка та політичної партії  “Опозиційна платформа “За життя””.

  Як повідомили ОПОРІ в обласній організації політичної партії ВО “Батьківщина” на Івано-Франківщині, звернення до поліції з цього приводу партійці подавати не будуть. Натомість, представники обласної організації “Радикальної партії Олега Ляшка” планують звертатися до правоохоронців».

  (http://galka.if.ua, 10 січня 2019 року)

  У рік 7 527 [2019]. Нова радість [небувала] стала того року в городі калуському, бо явилися народу електоральному на придорожніх [білбордах] високих, аки гори буковельські, помисли патріотичні та нафтові вишки [бойківські], образи світлі та нічим не заплямовані [потенційних] луччих людей землі руської. Були ж їхні лики чисті, прекрасні та багатообіцяючі, ні сніжком кокосовим, ні шоколадом олігархічним [не припорошені], і навіть птахи небесні, що, аки депутати народні, не жнуть і не сіють, а мають [що] їсти і чим випорожнюватися [рясно], оминали їх уважно, вгорі пролітаючи, щоби не заляпати ненароком, а тільки гази тихенько пускали і то [в два рази] дешевші.

  Висіли ж вони, аки москалики [по війні] на смереках карпатських, попри усі дороги та улиці калуські на радість та потіху смердам [хімічним] і всьому народу простому калуському та були дороговказами ясними, аки звізда над вертепом [політичним], до майбутнього світлого,  і на весь світ сіяли, аки пожежа на заводі [карпатнафтохімівському], та боронили, аки плугом, землю рідну під стовпами [рекламними], серце та душу звеселяли, тільки лиш не колядували [свободно].

  І було [серед них] трійко найдостойніших та найблагочестивіших – княгиня-ізгойниця Улія на прозвисько Бабюля Газова, боярин-[ізгой] Олежко на прозвисько Короволюб Вилоносний та пахан південно-східний Юрчик на прозвисько Бойко Вишківський, аки [три царі] зі щедрими дарами [різдвяними] та обітницями передвиборчими, що прохожим усім роздавали наліво й направо, і направляли стопи виборців на шляхи вельми [праведні], і заглядали приязно з високості [своєї] піднебесної у кожну машину проїжджаючу, на курс новий дорогами старими спрямовували та за життя [не по-новому] ратували, і просто гарно виглядали.

  Коли ж минула ніч тиха [різдвяна], проступило якесь паскудство зелене на ликах сієї трійці святої, заяйцеточили жовтками бридкими [білборди рекламні], і гірко заплакали від наруги такої в цілому городі калуському, опечалилися в кожному штабі [партійному] та стали благати опричників [правоохоронних] знайти осквернителів ницих, які підлість таку учинили.

  І стали в рядок усіх луччі люди [потенційні], та кишені свої вивертали, зелень невикористану  в деклараціях, і яйця нерозбиті показували, [невинність] свою доказуючи, і тільки Бабюля Газова показати нічого не змогла, бо [умна] була, та убога.

  НОРВАКС

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!