Норвакс

Літопис Галицький

«Прикарпатський народний депутат Юрій Тимошенко подав до ЦВК документи для реєстрації кандидатом у президенти. Про це він написав у Фейсбуці. “Друзі, повідомляю, що сьогодні вранці зареєструвався кандидатом в Президенти України під порядковим номером 61. Мета, до якої йшов останні 30 років свого життя…». Він обіцяє перемогти у війні, подолати корупцію, винищити “всіх недобитків попереднього злочинного режиму Януковича”, покінчити з безробіттям, забезпечити всіх доброю роботою і гідною зарплатою тощо…

Тимошенка нещодавно виключила зі свого складу фракція “Народний фронт”. Народний депутат Леонід Ємець написав, що неформальною причиною виключення Тимошенка з фракції є те, що він зібрався балотуватися у президенти».

(https://kurs.if.ua, 2 лютого 2019 року)

У рік 7 527 [2019].  Тридцять і три роки сидів на печі [політичній] славний богатир коломийський, фронтовик народний та експедитор [воєнторгівський] Юлій Камуфляжний на прозвисько ЮВТ, мету житія свого тернистого вишукував аж мозоль [на пальці] натер, канали пультом перемикаючи, з безробіттям [своїм] завзято боровся, корупцію майже задурно долав, війну [потрохи] закінчував, медальками дивними на грудях брязкаючи, та недобитків пахана сарматського Яника, аки байдики, [щиглями] бив.

Було ж йому якось видіння серіальне [в телевізорі], що коли насуне, аки танчик ворожий у моніторі комп’ютерному, час виборів [президентських], то ніхто, окрім нього, з прозвиськом вельми впізнаваним, не гідний буде [слугою народу] стати, трупом між гусениць огидних лягти, живота свого не шкодуючи, а тоді [з колін] підвестися, гранату вслід кинути та від напасті [червоносердечної] усю землю руську порятувати.

І знаменням з екрану [телевізійного] осяяний піднявся нарешті сей Юлій на прозвисько Переплут Електоральний, аки новий курс [долара] після виборів, порох із паспорта свого струсив пальцем мозолистим, кайдани [фракційні] порвав, дисципліну партійну неодноразово порушивши, рахунок на карточці [ще раз] перевірив і сміло ступив на поріг центрвиборчкомівський, аки на стежку війни [незакінченої], шість десятків ратників та сподвижників інших поперед себе [чемно] пропустивши.

Був же сей муж [досі] невидимий, аки чоловічок зелений на берегах кримських, несподіваний, аки десантник фонтанний, та безбашенний, аки танк [підірваний], тож коли уздріли його побратими [парламентські], то забебекали по-авачому, заюлюлюкали по-кролячому та взялися разом за голову фракції [фронту народного], що не припильнував за роботою його недоброю та [зарплатою] негідною.

Та не опечалився богатир славний Юлій, ізгойником ставши, бо прийшли [раптом] на поміч йому люди прості, рибалки та теслі, аки апостоли Христові, і було [числом] їх дванадцять, і скинулися  вони дружно десятиною з урожаїв своїх фермерських на полях [одеських], месію та ізбавителя свого у ньому впізнавши, і з поклоном встеляли шлях його [праведний] віттям пальмовим, гілочками вербовими та іншою [зеленню].

І знову заліз [сей Юлій], аки маляр-висотник колишній, на теплу піч політичну, коси посивілі на голові своїй хитромудрій то заплітав, то розплітав, і ноги [про всяк випадок] поголив.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!