Норвакс

 • Літопис Галицький

  “Перед приїздом до Коломиї Юлії Тимошенко 13 лютого у Фейсбуці з’явилося оголошення, в якому людям пропонували гроші за участь у мітингу на підтримку кандидатки…
  На сторінці “Коломийської міської організації ГО “Батьківщина Молода” з’явився допис про те, що інформація про платний мітинг, організований начебто на підтримку Юлії Тимошенко, неправдива.
  “Офіційно повідомляємо: “ВО “Батьківщина” не оплачує участь у мітингах чи громадських заходах! Будь-яке волевиявлення громадян у місті Коломия є повністю їх особистою думкою, просимо поважати жителів нашого міста та не надавати неправдивої пропагандистської інформації”, – йдеться у дописі… Під час телефонної розмови Сергій Федчук розповів ОПОРІ, що це провокація”.

  (https://kurs.if.ua, 16 лютого 2019 року).

  У рік 7 527 [2019]. Нова радість за [новим курсом] стала того року в городі коломийському, бо приїхали скоморохи політичні ще луччі од клоунів вазеленських, що концерти [задурно] показують лише через раз, і привезли на потіху не помиї якісь квартальні, а принцесу [цирку] газового, княгиню-ізгойницю Улію на прозвисько Зубажіння.
  І були ж [білети] на коломийки її червоносердечні не тільки в два рази дешевші, аки обіцянки її газові, і не дармові, аки сир в мишоловці [електоральній], а навіть платити людям обіцяли в афішах рекламних за вхід [на виході] по три червінці за час умовлений та ще три срібняки за друга свого. І втішилися вельми [звістці] сій благій та чоловіколюбній усі нужденні, злиденні та зубожілі [люди] города коломийського, і потяглися вервицями на зустріч з княгинею-ізгойницею, майбутнього провидицею та [економіки] цілителькою Улією, аки вівці на пасовисько, та гучно дзвонами [мобільними] калатали, отрока юного, молодого та батьківщинного Сергійка на прозвисько Розвод і Провокація [на розплату] викликаючи, щоб гідне життя собі уже сьогодні забезпечити.
  Коли ж закінчила княгиня Улія промови свої [політичні] із курсом новим, фокуси економічні з популізмом старим та сеанси магічні з косою розплетеною, і вляглася курява [з порохами], криком та свистом за автобусами її балаганними, то побачив тьму неміряну [пропущених] отрок Сергійко від людей незнайомих [йому] коломийських, що під хоругвами партійними стояли і вухами радісно хлопали.
  І, калькулятор включивши та зі списками звірившись, сказав тоді [до людей] сей лицар юний та червоносердечний, що вільні вони думати повністю [особисто] та волю свою виявляти так, як самі собі хочуть, а все зубожіння, геноцид і сей піар вельми [чорний] суть від лукавого та ворогів батьківщини його молодої, трохи старшої і [геть] престарілої. І не став Сергійко перстом своїм ні на кого вказувати, щоб [від калькулятора] його не відривати, бо й так всі знали [у городі коломийському], хто сей ворог підступний, томоносний та безвізодавний, і опричники [поліцейські] ліниво пообіцяли знайти обіцяльників грошей після виборів, коли все буде добре.
  І стояли коло Сергійка старші його, по голівці гладили, по плечу та [нижче] поляскували, радіючи, що [розумний] отрок росте, та гроші для родичів на села рідні перераховували.
  НОРВАКС

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!