Норвакс

Літопис Галицький

“Кандидат у президенти України, нардеп з Коломиї Юрій Володимирович Тимошенко пояснив, як на бігбордах України з’явилася його скандальна агітація, підписана абревіатурою Ю.В. Тимошенко… На бігбордах Ю.В. Тимошенко обіцяє залишити ринкову ціну на газ, запровадити обов’язкову мобілізацію та візовий режим з Росією.

“В четвер, коли я виїхав на сесію в інститут, я вже знав, що з‘явився якийсь помилковий білборд про ціну на газ, який одразу ж зняли…Команда, якій то повністю все довірив на час моєї відсутності, каже що хотіли як краще. Мало в те вірю, виїжджаю щоб розібратись на місці. Якщо доїду, розберусь по повній… ” – сказав депутат.

(galka.if.ua, 24 березня 2019 року)

У рік 7 527 [2019]. Сказав того року дружині [своїй] у городі коломийському воєвода вельми іменитий Юлій на прозвисько Продавець-Консультант [Непідкупний], що іде у похід виборчий, а в комісії виборчій сказав, що іде до дружини своєї [в городі коломийському], а сам поїхав до інституту навчального та вчився, [вчився і вчився], бо був же він любомудрієм своїм славний, аки книжник та [фарисей].

Рахувати ще отроком юним вельми добре навчився у технікумі [кооперативному] воєвода воєнторгівський Юлій і тепер умів до двох [з половиною] мільйонів без помилки полічити заставу усю, а дальше збивався, бо оксфордів не кінчав, і тоді опричників княжих [на поміч] мусів кликати, та букви ще не всі добре знав. Не гоже ж було йому сесію залікову [по повній] завалити, аки рейтинг княгині-ізгойниці Улії на прозвисько Новокурсниця [Газова], тож забив він на агітацію передвиборчу і розіслав прибивати замість себе по дорогах [припорошених] щити свої гербові із вензелем абрівеатурним та словами пророчими про [газ] ринковий, мобілізацію загальну та паханство кацапське.

Вельми ім’ям своїм дорожив, аки спадком [фамільним], воєвода камуфляжний Юлій на прозвисько Переплут Електоральний та ініціалами своїми [дорогоцінними], бо не заробляв він так ні шоферкою, ні на будові, ні на заробітках закордонних. Тож, [на сесію] виїжджаючи, наказав він полкам своїм штабним без помилок написати [усі] букви на щитах придорожніх, щоб одлякати недругів його від дороги [його] прямої до престолу великокняжого у городі стольному, але фарбу [по можливості] економити. Побіцяв тоді сей муж недовчений та [політично] безграмотний повернутися швидко з походу сесійного та перевірити по повній кожну [ять] і буки, коли сповна розуму набереться в інститутах своїх.

Та не встиг він доїхати до скрипторію інститутського, щоб граніт [науки] прогризти і багаж знань освіти вищої добути із надр мудрості альма матер [своєї], коли дізнався про помилку страшну на щитах з іменем [своїм] благочестивим. І розгнівався вельми воєвода Юлій на прозвисько Жертва Команди та закликав на [колоквіум] науковий професорів своїх інститутських та інших мудреців та філософів, щоб відкрили йому істину і вказали на [блуд] щитотворців криворуких. І уздрів він дві букви [із крапками] перед іменем своїм, і повелів стерти їх без жалю та на знак подяки за одкриття [філологічне] нанести на щитах лик діви святої та прекрасної, аки вчителька перших класів із мудрим [бабусиним] поглядом з-під окулярів, та поїхав, утішений, заліки [по талону] здавати, поки другий тур не почався.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!