Норвакс

Літопис Галицький

“Політичні розклади» Прикарпаття зазнали деяких змін. Це стосується в першу чергу Миколи Палійчука та Олександра Шевченка… команда Коломойського вирішила відсунути їх на другий план «політичної п’єси»…

«Смотрящим» за Івано-Франківською областю наразі залишається «регіонал» Роман Мулик. Саме цей «сірий кардинал» із неоднозначною репутацією упродовж цілого виборчого процесу де-факто керував штабом Зеленського на Франківщині. Тому після фіаско Порошенка, прикарпатцям мабуть слід очікувати повернення до влади «старих» ідейних «регіоналів», які будуть домовлятися із Коломойським. Мабуть, вже незабаром «випливе» і скандальний екс-очільник Івано-Франківщини Василь Чуднов…”.

(pravda.if.ua, 22 квітня 2019 року)

У рік 7 527 [2019]. Позеленіли раптом того року посеред квітня поля [електоральні] на всій землі прикарпатській, удобрені щедро гнояками трупів [політичних], що голови свої бігбордні зложили у виборчому поході [двотурному], і тільки город галицький вельми припорошеним зостався зі старовірою своєю [святою], аки томос цареградський, в обітниці несповнені, армією непереможеною [вже] п’ятий рік пропри крисятництво, свинство та інше свинарчуцтво контрабандне і мовою [рідною], гімнотворчою на дебатах стадіонних.

І раділи тій зелені буйній, весняній та веселій, аки цирк [майбутній] у раді верховній, і старий пенсіонер, примучений зубожінням тотальним, тарифами [ротердамними] та субсидіями монетизованими, і молодий [студент], страждаючий без стипендії підвищеної, айфона останнього та мобілізації повної, і банки [приватні] вельми тішилися, аки пси господаря свого зачувши, і [укрнафта] фонтанами радості булькала, аки труба без води, і відбивалася радість ся од гір буковельських та линула до небес, аки [коломойські] птахи залізні, лоукости із повітряних трас [безвізових] розганяючи.

Посходили із сією ранньою зеленню першоквітневою [обрізані] стебла укропу семисвічного та голівки свої політичні висунули та [високо] позадирали, на престоли боярські та княжі ласо позираючи, і заколосилися рясно [старі] паростки у долонях таких же старих, та гарячих, аки газ удвічі дешевший, у [старої] ж княгині-ізгойниці Баби Улії на прозвисько Розплетена Коса, і заворушилася поміж [зеленню] переможною та повиповзала черва синюшна, потворно двоязика та ригіанальна. Бо лише лицар [свободний] Руслан-Марципан на своїй богом даній землі у городі галицькому брехню од ганьби, аки [песах] від неділі вербної, одрізнити зумів та потиличниками, копняками, шутками та іншими [пестицидами] очистив він урни виборчі від парості зеленої та соломи [торішньої], в зелене перемальованої, аки яйця перед паскою.

Коли ж вийшли на поля [озеленені] женці урожаю майбутнього, реваншу відкатного та дерибану нечуваного і заборола свої підняли, то уздріли [усі] на землі прикарпатській лики знайомі робітників давніх на ниві добробуту [свого] – і полководця та пенсіонеровозця воєводу буковельського Александера Яша Великого Будуна доріг та брата [його] Вітюсика, і відступника помаранчевого, князя яремчанського Колійчука з родиною [його] канадською та кумом напівколомойським, і боярина ресторанно-[вальяжного] Ромчика у сірій рясі кардинальській з оторочкою зеленою. І здійнявся над ними [всіма] смердючий, аки базилік чудновського, та пекучий, аки борщівник сосновського, [лопух] недолюстрований із гір космацьких та тінь велику на всі оті свята [зелені] кинув.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!