Норвакс

Літопис Галицький

«Народний депутат Олександр Шевченко вирішив взятися за своє здоров’я – почав тренуватися в залі. Новий відеозапис із залу з’явився на сторінці нардепа 11 травня. На ньому Шевченко показав, як вміє робити бойову “вертушку”.

“Класна комбінація лівою, правої, лівої з розворотом і правою ногою. Дуже небезпечна! Але треба добре вміти, щоб не попасти на гачок суперника”, – каже Шевченко.

Народний депутат зазначив, що вважає таку бойову комбінацію альтернативою іншим вправам для координації рухів».

(http://galka.if.ua, 12 травня 2019 року)

У рік 7 527 [2109]. Наробився того року воєвода коломойсько-буковельський Александер Яш Великий Будун доріг, країн, гідностей та правд, ні живота, ні [преса] свого, ні інших трицепсів триголових не шкодуючи, поля [електоральні] іконами своїми придорожніми удобрював, укропом зеленським засівав, порохи прибрати обіцяв, за перемогу [бабла] зеленого над злом шоколадним ревно молився і замахався вельми, аки [на махачі] комітет на комітет парламентський, і в силі так підупав від трудів у поході [виборчому], що не міг уже ні мостик звичайний зробити без тендеру підставного, ні [комбінацію] класну із трьох пальців свободо скрутити.

Треба ж було йому здоров’я поправити, що розхиталося вельми, [припухло] і заважало ходити нормально та рухи свої політичні при цьому координувати за командою [зеленою], бо ж дотепер лівих із правими [сильно] плутав воєвода Александер на прозвисько Панда Кунг-фу, особливо ногою і з розвороту. І не міг же він дотягнутися до [здоров’я] свого, щоб узятися кріпко за нього, аки за бороду святих тель-авівських, та, духом [приватним] збадьорившись, у треніках спортивних послужити ще народу своєму [слугою] партійним, і в непонятці сій великій у дзвони [телефонні] калатав на всю землю обітовану та безпорадно вертівся, аки пес за хвостом чи депутат вилоносний на [гачку] у суперника.

Приходили до нього цілителі та відуни з монастирів, скитів, штабів та інших місць [святих] та приносили йому дари припорошені – томос, безвіз і щось третє [в коробочці], і казали мастити тим плечі, а ще жабу [зелену] на груди садили і до ран від піару чорного примочки з укропу свіжо [обрізаного] прикладали, та не помагали йому ні мазі, ні припарки, поки не закликав він до себе просвітлених, пригрітих та прикормлених ченців [шаолінських].

Заглибився тоді воєвода Александер на прозвисько [Буддун] Нірванний у трансі медитативному у лихі літа юні своєї, і згадали руки його, що робили, коли [на гачок] його посилали терпіли прибурівші, і стиснулися персти його [розвальцьовані] у кулаки могутні, і ноги вертушкою закрутилися, аки на слаломі [лижному], закони обходячи та від боргів укрескімбанківських утікаючи, і здоровим він став, аки гора [буковельська].

І повернули голівки свої з обличчями [новими] усі члени команди зеленої у городі стольному на видовище се ютубне, і набрало воно [мільйон п’ятсот] переглядів, і показали його князю великому та смішному Зєлі, і уздрів він, [хто] гідний бути спікером у раді верховній, щоб махом одним усіх скоординувати, трибуну розблокувати та мікрофон вирубати [з ноги].

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!