Норвакс

 • Літопис Галицький

  «Прикарпатські депутати виступають проти «формули Штайнмаєра». Вони підготували звернення до Зеленського. Під час обговорення звернення до присутніх звернувся голова ОДА Денис Шмигаль. Він наголосив, що Зеленський не збирається здавати жодного шматка української землі.

  «Пріоритет – повернення полонених. Ніяких виборів під дулами пістолетів не буде, а також за наявності військових. Вибори можуть відбутися тільки тоді, коли території будуть підконтрольні Україні. Перше розведення військ було успішне. Ми маємо і далі працювати у Нормандському форматі. Ми хочемо якнайшвидше повернути до України всіх полонених, ми не хочемо, аби далі гинули наші військові. Нам потрібна єдина соборна Україна», – сказав Шмигаль».

  (galka.if.ua, 3 жовтня 2019 року)

  У рік 7 527 [2019]. Обурилися того року вельми бояри галицькі через [формулу], принесену на землю білоруську різними шумахерами, [шахер-махерами], штрейкбрехерами, швайнштайгерами, штайнмаєрами та іншими рабіновичами, і заволали вони на всі [шістдесят вісім] голосів своїх депутатських «Кучучму геть», за звичаєм давнім, і «Не всеремось», і «Нас рать!» – також загукали, аж до гір буковельських луна покотилася, [звідти] відбилася і на золовідвалах бурштинських, аки порох [на бульдозері], опинилася.

  І піднявся тоді із земель львівсько-бурштиських новий, молодий, [зелений] та за всім смотрящий князь галицький Дениско, рейтинг свій підняв вище пояса [вірності] богданової, порохи енергетично довкола себе обтрусив, мундир [ахметівський] на собі поправив та на майдан перед хоромами білими, [рідко] поцяткований смердами громадськими та ветеранами воєнними, зверху вниз поглянув. Та став же він горою [буковельською], аки териконом донбаським, на захист [формули штайнмаєровій], бо всі формули він вельми любив, особливо ті, що [з плюсом] і через роттердам.

 • Повернувся лицем до боярів галицьких, а новим [лицем] до майдану, сей Дениско та прорік до них впевнено, що князь [великий] та невисокий криворізько-київський пильнує вельми пошматовану землю свою рідну, аки землю обітовану, хоч і [обрізану] Пуйлом окаянним, та кожного шматка йому шкода віддати або навіть здавати на умовах вельми [вигідних] в оренду, а тим паче ненависному пахану орди московської [Пуйлу]. І виборів у землях сарматських не буде ніяких, а якщо будуть то [не під стрілами], а якщо і під стрілами, то не під московськими, а якщо [під московськими], то так далеко у алгоритмі сему дипломатичному мудрагелі на престолах княжих ще [не заходили].

  Та поки князь галицький Дениско прорікав [істини прописні] про повернення бранців, про мир і соборність, про формати нормандські та про схід [сонця], що конче станеться вранці,  повсідалися за столи бояри галицькі, що були того року [ще] старі та непослушні, та понаписували вони відозву грізну та воєнну і зашили її, аки грамоту, [в шапку] та передали до города стольного через [заробітчан] косівських та майстрів перегінських, що транзитом через мать усіх городів руських потягами [московськими] та автобусами повними до білокам’яної на заробітки їздять.

  НОРВАКС

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!