Норвакс

 • Літопис Галицький

  «Не буде ні районів, ні РДА, ні ОДА, – Шмигаль розповів, як житиме Прикарпаття після місцевих виборів… Очільник Прикарпаття розповів і про переваги “влади на місцях”.

  “Це скоротить доступ людям до влади. Вже не потрібно буде ходити колами і не знати, з ким говорити – чи з головою РДА, чи з головою райради, чи з головою ОДА чи облради, чи з мером, чи в Київ до президента їхати, чи в міністерство. Весь фінансовий ресурс буде в голови громади і потрібно буде йти лише до нього. Не подобається голова громади, він неефективно витрачає гроші – інструмент виборчий – знесли його, вибрали іншого…”, – підсумував голова ОДА».

  (https://versii.if.ua, 23 листопада 2019 року)

  У рік 7 527 2019. Ходили того року лабіринтами [чиновницькими] та коридорами владними, аки гнітючими колами пекельними, [не розірваними] кругами порочними і не приватизованими квадратами [земельними] люди у всій землі галицькій, п’ятого кута в кулуарах шукаючи, аки правди на світі. З року в рік так ходили [по колу] вони, аки на каруселях виборчих, а тоді хороводи революційні на майданах водили, [шини] палили та на граблі старі наступали, а тоді [знову] за вила, за звичаєм давнім, хапалися і по новому колу ішло [все] безконечно.

  Потомилися тоді [усі] новообрані князі та бояри галицькі від того гармидеру смердів галасливих, що походами своїми у кабінетах та келіях їх [по ходу] вельми тривожили, зверненнями разючими та запитами падлючими, аки стрілами ворожими, засипали [згори], що аж сонця не було їм видно і короткий [робочий] день наставав, та паче всього набридло одбивати їм набіги прикрі у покої приймальні [хоромів білих] скаржників, заявників та інших язичників, переговорників та клопотальників різних із бабами [їхніми] половецькими, базарами узбецькими та рейдерами [донецькими].

  Аж постав тоді [посеред] землі галицької князь Дениско Другий-Львівський на прозвисько Герострат Бурштинський, що був посланий із майбутнього [прекрасного] діджетазізованого володарем великим та [зеленським] Володимирком на прозвисько Зекоманда, щоб зруйнувати сей круговорот скаржників у природі на землі галицькій, спаливши [дотла] лабіринти чиновницькі, аки храм Артеміди язичницький, та купу гною зробити із влади [старої].

  І на подвиг такий націлившись, [махнув] тоді рукою своєю Дениско на всі проблеми скаржників, заявників та інших язичників, і показав [їм] дорогу коротку навпростець і поперек, другу руку [у лікті] зігнувши, і рухом тим різким, рішучим та політичним позносив із адміністрацій районних та обласних голови різні, а тоді, аки самурай [японський], живота свого не шкодуючи, зітнув [сам собі] голову князь галицький Дениско на прозвисько Термінатор і уздрів, востаннє кинувши погляд на землі галицькі, що не ходять [вже] більше колами смерди, а тільки ті голови, що покотилися, футболять, аки їх колись [футболили] в коридорах владних, та ще одне одного з престолів у походах [виборчих] скидають, і упокоївся.

  НОРВАКС

   

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!