Норвакс

 • Літопис Галицький

  “Заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації призначено Дмитра Романюка, який у 2004 році кинув яйцем у Віктора Януковича… Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  «Герой дня Дмитро Романюк. Пам’ятаєте відео коли кинули яйце в Януковича, людина яка ризикнула таке зробити – це він, нині заступник голови ОДА в Івано-Франківській області. Дуже світлий, розумний і принциповий. Впевнений, що будемо за нього ще чути, як за ефективного менеджера, значно більше», – заявив Криклій”.

  (pravda.if.ua, 30 листопада 2019 року)

  У рік 7 527 [2019]. Радість нова та велика настала того року в [хоромах білих] у городі галицькому, бо з’явився там лицар світлий, аки звізда ясна, воїн блискучий, аки [очі] собачі, герой розумний, аки син декана факультету економічного, правник [принциповий], аки принц казковий, і нападник безстрашний, аки студент боснійський [Принцип], славний воєвода Димитрій, що не убоявся колись [давно] пахана сарматського Яника і, ставши на прю з ним під час походу виборчого, аки Давид [біблійний] супроти Голіафа, без пращі жодної, а лише з яйцем [одним], поразив його, аки Кощія, і звалив на сиру землю та звитягою сею безпрецендентною ім’я своє [на віки вічні] ославив.

  Учинив же від того часу подвигів [різних] неміряно сей Димитрій на прозвисько Яйценосець, студентів муштрував у [вузі] прикарпатському, цілу землю галицьку в союз європейський інтегрував, туристів та інвесторів закликав у гори [буковельські], юридичні поради щедро роздавав та консультаціями економічними допомагав [майже] задурно, дисертацію захищав, аки край свій рідний, але [не заслужив] за діла сі скромні ні похвали боярської, ні визнання народного. Аж угледів його із престолу свого високого, аки труби [бурштинські], князь галицький Дениско на прозвисько Другий-[Львівський] і розпізнав у мужі сьому молодому та бородатому соратника свого вірного, вправного та [меткого], захисника надійного від усіх напастей та негараздів і [менеджера] ефективного. 

 • Закликав тоді князь Дениско воєводу Димитрія, посадив [коло себе] і наказав йому стати на сторожі хоромів білих, напоготові по всяк час тримаючи [зброю] свою непереможну, бо чутками страшними та [воєнними] переповнилася земля галицька, полізли вигнанці регіанальні на землю руську і не було [чим] і кому одігнати їх, а паче всього страху наганяв пахан орди газової Пуйло із силою своєю могутньою [в плавках].

  Тоді піднявся Димитрій із престолу свого, плечі розправив, штани закотив, ухопив, [що було] під рукою, живота свого не шкодуючи, і закинув далеко у сторону східну [предмет] свій важкий та останній, і, голосом [тонким] перемогу віщуючи, в танець веселий пішов, танцюристом відчувши себе вельми вправним, бо не заважало йому вже більше [нічого], але на роялі підіграти князю великому київсько-криворозькому Зелі за звичаєм [давнім] квартальним ще запросто міг.

  НОРВАКС

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!