Норвакс

 • Літопис Галицький

  «Поліція Києва затримала заступника голови Івано-Франківська Олексія Кайду. Про це повідомив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок. 11 грудня Олексій Кайда з групою колишніх депутатів від ВО «Свобода» побили народного депутата Андрія Богданця («Слуга народу») на засіданні аграрного комітету парламенту. Факт затримання прокоментував міський голова Руслан Марцінків.

  «Мого заступника, який в декреті заарештували! Причина відстоювання позиції проти продажу землі сільськогосподарського призначення! Нагадаю, що нам один раз вже обіцяли, що ми станемо власниками заводів і параходів – так звані ваучери! Чим це закінчилось ми пам’ятаєм! Колір інший, метод той самий!», – написав Р. Марцінків на своїй сторінці у Фейсбуці.».

  (https://galychyna.if.ua, 12 грудня 2019 року)

  У рік 7 527 [2019]. Лежав того року на [своїй богом даній] землі посеред города галицького козачок засланий зі [своїх богом даних] земель тернопільських, воєвода свободний Олесик на прозвисько Підгрушно-Піддубний, що паче всього любив [під пальмою] лежати та хріном товстим, із грядки урожайної висмикнутим, аки гострий [меч] із піхви, груші оббивати та інші плоди [своєї богом даної] землі, а для потіхи богатирської ходив же він у діброву зелену та лягав там під старим дубочком, аки партизан молодий, [червону] калину співав та ламав, у гречку [при нагоді] стрибав, дупла по-гуцульськи дубасив та ще по-всякому іншому розважався.

  Аж почув раптом воєвода свободний Олесик, що стало мулько лежати йому на [своїй богом даній] землі, бо маліє вона під ним, аки шкіра шагренева та [пеніс] зимовий, і щезає кудись, аки ваучери на заводи та параходи [радянські], бо завівся у городі стольному Змій Зелений, безголовий та ненажерливий, що засів під куполом [ради верховної] та пожирав пащами своїми беззаконними [в першому читанні] чорноземи та суглинки галицькі, пестицидами польськими потруєні, культурами німецькими виснажені та корчами [українськими] зарослі, і тільки гумусом нагло відригував. 

  І уздрів тоді воєвода Підгрушно-Піддубний, що стане скоро ніде ні груші вирости, [ні хріна] посадити, тож узяв же він свою торбу, меча, щита і відпустку [декретну] та подався до города стольного, щоб [свою богом дану] землю боронити, і налетів же він з ноги із дружинами своїми всіма [трьома] на прислужників Змієвих, що в кулуарах комітету аграрного щось дерново-підзолисте із кишень своїх діставали та нюхали і [по-всякому іншому] землю з вазонів кулуарних дерибанили.  

  І дісталося вельми [на горіхи] одному слузі інородному, що недоторканість свою втратив раптово, аки цноту дівочу, бо потряс його, аки [грушу], збив на яблуко квасне і зробив йому ніс, аки [сливу], воєвода свободний Олесик, помстившись за всі кривди плодам своєї богом даної землі, що були завдані Змієм Зеленим та окаянним. Так [відстояв] сей витязь Підгрушно-Піддубний позицію свою свободну щодо продажу земель [сільськогосподарського призначення], а тепер ще й відсидить.

  НОРВАКС

   

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!