Норвакс

 • Літопис Галицький

  «Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підписав розпорядження про відзначення подякою міського голови Ольги Мюллер, президента ГО «Збірна чемпіонів України з нігтьової естетики».

  «За вагомий внесок у розвиток нігтьового сервісу, високу професійну майстерність та з нагоди організації ІІ Івано-Франківського регіонального чемпіонату з нігтьової естетики відзначити подякою міського голови Ольгу Мюллер – президента ГО «Збірна чемпіонів України з нігтьової естетики», – йдеться в розпорядженні.
  Другий Відкритий регіональний чемпіонат з нігтьової естетики відбувся у грудні минулого року в одному з нічних клубів Івано-Франківська».

  (https://kurs.if.ua, 17 січня 2020 року)

  У рік 7 528 [2020]. Усе [до ладу] відпуцоване, намарафетене, намакіяжене, відманікюрене і розпедікюрене було того року в городі галицькому у всіх сферах [комунальних], і цвіло, і пахло [се все] під оком недремним лицаря свободного Руслана-Марципана на прозвисько Поціновувач Естетики Нігтів [На Трьох Пальцях], який жодного ганджу ніде не пропускав, особливо по п’ятницях, на немиті зупинки автобусні [вказівним] пальцем указував, за середній палець у шкарпетках брудних заїжджих скоморохів [вірусних] вельми соромив і комбінацію з трьох пальців [свободних] недругам своїм в умовах до тендерів городських прописував [фігурно].
  І захопився вельми, аки ідеями ультранаціоналістичними, [культивуючи велич арійської раси], лицар свободний Руслан-Марципан естетичним хитросплетінням пальців своїх та блиском [рогових відростків] на них і, важливість дійства сього збагнувши, паче всього глядіти почав за сферою [сервісу нігтьового] у городі галицькому, пильнуючи, щоб на кожній хоругві партійній усі [три] пальці були акуратно підстрижені і своя богом дана земля з-під них не прозирала облямівкою траурною, бо був же сей муж хоч і [чоловіколюбець], але пацан правильний і нормальний.

 • Та відколи навчився Руслан-Марципан від митців місцевих ялинку [з шишками] під ялинкою малювати, то відклав він у сторону кувалду свою [руйнівну], а кропило своє благословенне в іншу сторону відложив, та взявся [нарешті] за пензля свого та кісточку ніжну, і почав естетику нову творити та витворяти, досвідом [німецьким] переймаючись під звуки маршів бравурних та піну пива [баварського] у клубах нічних на чемпіонатах регіональних.
  Бо явилася до Руслана Марципана [королева та чемпіонка] серед усіх нігтьових естетів на всій землі руській, зібраних в городі галицькому [в збірну] на засадах громадських, княгиня гелів та лаків німецьких Хельга на прозвисько Борман, і, щоб подивитися [на красу її] неперевершену ніким в городі галицькому та перейняти [по можливості] славний досвід тутешній естетичний, з’їхалися з регіонів усіх манікюристи та педікюристи на чемпіонат нігтьовий.
  І дякував вельми за все це дійство естетичне грамотою боярською лицар [свободний] Руслан-Марципан, бо читавши [Онєгіна] руського в школі, пам’ятав він, як казав творець притч Саломон Мавританський на прозвисько [Пушкін], що бути можна пацаном нормальним і думати про нігтів ляпоту.

  НОРВАКС

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!