Норвакс

 • Літопис Галицький

  “Представник фірми “Торговий сервіс” та його власника Ігоря Халаменди адвокат Тарас Жарський прокоментував ранкові дії силовиків на центральному ринку Івано-Франківська.

  “Ігор Халаменда вже фактично повністю відновився у своїх правах… Ситуація наразі носить характер хиткої, бо змагаються дві потужні сили. Підсумок усього, що нині відбулося розглядатиметься на антирейдерській комісії при Офісі президента України, бо ситуація вже набула загальноукраїнського значення. Вона контролюється з Києва. Ринок і далі працюватиме у звичному режимі”.

  Під входом в офіс “Торгового центру” стоять невідомі молодики – багато з них брали участь у недопуску Халаменди на ринок в листопаді минулого року”.

  (https://galka.if.ua, 26 лютого 2020 року)

  У рік 7 528 [2020]. Наїхали того року вельми [буро] і спозаранку із города стольного на базар центральний посеред города галицького, аки на стрєлку пацанячу із тьорками [в натурі], силовики київські, орли аваківські та опричники князя великого та [криворізького] Зелі, та стали вони рейдерів окаянних проганяти із офісу [сервісу торгового], що вельми примучували баригу місцевого, боярина регіанального та воєводу [безпредєльного] Ігорка на прозвисько Пахучий.

  Бо ж ніяк не міг увійти [сей Ігорко], аки верблюд у голко вушки, у силу права свого та право [сили своєї] набути не міг на базарі галицькому, а коли ж він на приступ ішов, то поливали його [рейдери окаянні] смолами, олійками та іншими парфумами із відер смердючих так, що тхнуло потім від нього [грішми великими] на десять верст, тож одягав він на себе панцир куленепробивний, щоб [на запах той] не набігли на нього волоцюги, харцизники та халамидники всілякі та не роздерли його на радощах, аки [парфумера] французького.

  Коли ж відновився боярин Ігорко [у правах] та відродився цілком, окрім ран давніх та глибоких, аки птиця Пеніс із діри смердючої, то весь у білому увійшов він до офісу [сервісу торгового] через пролом силовиків київських та печатку свою на документі важливому сильно прибив, аки щит на брамі Цареграда, і територію так [помітивши], поклав руку свою на майно, аки [акорд] на рояль, та  подалі відійшов, щоб не заважати двом потугам сильним та силам потужним, що зійшлися [тоді] у січі великій за базар галицький, аки чоловіцтво зі звірством, і одне з двох перемагати стало, але [хто саме] ще було неясно, бо контролювали сю ситуацію аж у городі стольному, де відроджувалися, аки [з відра], все нові птиці Тігіпки та Корольовські, і запах регіанальний ішов, ще більші [гроші] віщуючи.

  А на базарі галицькому знову було все спокійно та звчично, ті самі [баби] підпечарські та загвіздянські сиділи каменями, аки баби половецькі, бараболі [перед ними] горами лежали, аки терикони донецькі, та охоронці довкола ті самі ходили і побори [ті самі] збирали.

  НОРВАКС

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!