Норвакс

 • Літопис Галицький

  “16 березня в Івано-Франківську депутати розпочали роботу на засіданні позачергової сесії міської ради. Нагадаємо, задля безпеки в умовах карантину, усім присутнім на вході в зал засідань вимірювали температуру.

  Крім того, щоб убезпечити себе від ймовірних інфекційних хвороб й коронавірусу зокрема, дотримуючись рекомендацій медиків, багато депутатів вирішили замінити звичні рукостискання на “вітання ліктями”. Проте й немало обранців “не зрадили” рукостисканням. Ба більше, були й ті, хто при вітанні обійнялися, не боячись вірусів”.

   

  (galka.if.ua, 16 березня 2020 року)

   

  У рік 7 578 [2020]. Не убоялися того року у городі галицькому корони [вірусу] китайського, що засіяла на весь світ, аки звізда ясна, та, аки [тазом] мідним, його вельми накрила, ні братія свободна, ні лицарі серця [надірваного] княгині-ізгойниці Улії, ні старовіри припорошені, ні друїди укроплені, та посходилися [вони] до хоромів білих, омитих водою свяченою із антисептиком, із імунітетом окріплим, аки рейтинги [політичні] перед виборами осінніми. Бо ж усі [вони] знали вельми добре, що зі Сходу далекого вся напасть іде, аки орда московська, а коли знищити орду московську та соратників їх ордловських, то все [решта], що зі Сходу, так само минеться.

  Стояла ж на брамі хоромів білих [зі сторони міськвиконкомівської] сторожа сторука та з відстані безпечної градуси міряла, та уздріла [сторожа] ся стоока, що усі бояри галицькі прийшли [ледве теплі] та холоднокровні, аки капітан морган тридцятип’ятиградусний, а тих, хто із гарячкою на брамі появлявся та [чортів] ганяти одразу починав, того ловили, скручували та [у президію] несли, де вже сиділи ті, що з холодною головою, гарячим серцем і чистими руками, та римським салютом [за півтора метра] віталися.

 • Коли ж градус загальний у залі понижатися став від відстороненості та холоду [душевного] серед бояр галицьких та опустився до рівня критичного, то [почали] вони один одного розраджувати та рятувати, ліктями [терлися], колінами та задницями, а найсміливіші обнімалися, аки брати мої, та робили вже зовсім [щось] сороміцьке, та не з москалями, показуючи світові зневагу до напасті [коронавірусної].

  Коли ж так хоробрості вельми набралися бояри галицькі [в залі сесійному], то пролунала із хоромів білих, намолених, їхня відозва грізна, аки [церковний] дзвін коломийський, що убивчий для віруса найдрібнішого, аки ультразвук та дуст [разом взяті], і від слів сих боярських, що повітря потрусили краще, аки вертольоти із хлоркою [для дезінфекції], пробудилася від оніміння [совість] у кінцівках верхніх півсотні депутатів зеленських і заголосили вони [у фейсбуках], одрікаючись та одхрещуючись від паперів мінських, аж мотороли з гівами [в гробах] переверталися.

  І на тому заспокоїлись бояри галицькі, і руки [собі] повмивали, а потім – і ноги одне одному про всяк випадок, аки перед паскою та [смертю] страдницькою.

  НОРВАКС

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!