Норвегія має намір побудувати в Україні дві сонячні електростанції

  • 7 березня відбулась зустріч між представниками України Наталією Бойко та Норвегії Тер’є Осмундсеном і Уле Тер’є Хорпестадом, на якій вони обговорили можливість побудови двох сонячних електростанцій потужністю 60 МВт в Україні.

    Під час переговорів віце-президент норвезької компанії «Scatec Solar» Тер’є Осмундсен та заступник голови Міненерго Наталя Бойко виявили зацікавленість в будівництві в Україні двох сонячних електростанцій, потужність яких складатиме 60 МВт. Також вони поспілкувались про те, що такі енергетичні об’єкти можна звести у різних регіонах України.

    Повноважний посол Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестад також у ході розмови поінформував представника України щодо проектів сонячних станцій в Норвегії та їхніх переваг для України. Він, зокрема, додав, що компанія «Scatec Solar» експлуатує сонячні електростанції потужністю 322 МВт в таких іноземних країнах, як: Чехія, Південна Африка, Руанда, Гондурас та Йорданія.

    Сторони вирішили детальніше обговорити можливості впровадження пропонованих норвезькими колегами проектів в Україні найближчим часом.

  • Читайте також: ДністроГЕС: електроенергія замість екології?

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!