Нова голова Калуської РДА Жанна Табанець назвала свої пріоритети

 • 12 грудня в залі засідань Калуської районної ради відбулося представлення нового голови Калуської районної державної адміністрації.

  Розпорядженням Президента Україні Володимира Зеленського від 11 грудня на цю посаду призначили досі директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації Жанну Табанець, інформують “Вікна”.

  Нагадаємо, попереднього керівника районної держадміністрації Івана Даніва було звільнено 17 вересня, тож майже три місяці головна посада у виконавчій владі району залишалася вакантною. А обов’язки керівника РДА у цей період виконував заступник голови Калуської РДА Любомир Білоус.

  Представити Жанну Табанець у новому статусі до Калуша приїхав заступник голови Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк. Традиційно були присутніми керівники структурних підрозділів адміністрації, керівництво районної ради, представники міської влади, сільські голови, керівники підприємств тощо.

  Як зазначив Дмитро Романюк, Калуський район є важливим у плані економічного і промислового потенціалу. За його словами, головні завдання районної адміністрації: завершення реформи децентралізації, реформа освіти, а саме оптимізація мережі та створення опорних шкіл, та медична реформа. Заступник голови РДА висловив переконання, що досвід Жанни Табанець дозволить їй якісно і професійно виконувати свої обов’язки.

  Жанна Табанець, у свою чергу, наголосила на вимогах і викликах сьогодення та назвала свої пріоритетні завдання. Це зокрема реформа децентралізації, ремонт доріг, екологічні проблеми та медична і освітня реформи. Основними орієнтирами за її словами буде людина і людські цінності. Також важливими є єдина згуртована команда та співпраця. Зокрема, і з районною радою.

  Одразу після завершення зібрання Жанна Табанець покликала керівників структурних підрозділів адміністрації на першу ознайомчу нараду.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!