Нові інвестиції: на Прикарпатті збудують виробничий комплекс

 • Інвестиції – основа для розвитку економіки. Адже, окрім будівництва нових підприємств, у регіоні створюються сотні робочих місць, збільшуються надходження до місцевої казни. А в умовах реалізації реформи децентралізація – це основа для розвитку громади.

  Таку думку сьогодні під час закладання капсули під будівництво нового виробничого комплексу із видобутку та переробки вапна ТОВ «Галвапно» у селі Довге Тисменицького району висловив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

  «Прихід на Прикарпаття нового інвестора – це важлива подія для області, – наголосив Віталій Федорів. – Реалізація проекту дасть змогу створити виробництво із видобутку та переробки вапна, нові робочі місця та залучити значний фінансовий ресурс для розвитку громади».

  За словами керівника області, сучасні технології, які використовуватимуться на підприємстві, забезпечать дотримання екологічних норм під час виробництва відповідно до європейських стандартів. Разом з тим, ТОВ «Галвапно» надаватиме соціальну підтримку громаді, сприятиме розвитку інфраструктури.

  Своєю чергою керівник підприємства Ілля Марчевський зазначив, що для втілення проекту буде вкладено 200 мільйонів гривень. Вже до кінця року підприємство розпочне свою роботу та зможе забезпечувати до 18-20 відсотків потреб вітчизняного ринку, який сьогодні постачається в Україну із країн ближнього зарубіжжя.

 • «Все обладнання, яке використовуватиметься на підприємстві, буде іноземного походження, зокрема італійського, із дотримання всіх міжнародних стандартів якості, – підкреслив керівник. – Робота виробничого комплексу, де працюватиме в основному місцеве населення, забезпечить виготовлення вапна і всіх його різновидів, які сьогодні мають значний попит серед споживачів».

  Читайте також: На Прикарпатті можуть збудувати сміттєпереробний завод

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!