Нові програми та перспективи: що відбувається у ПриватБанку після переходу в державну власність

 • Сьогодні, 30 листопада, в Івано-Франківську топ-менеджери ПриватБанку провели прес-конференцію, на якій розповіли про умови надання “Теплих кредитів”, “Швидких кредитів”, а також про програми підтримки малого та середнього бізнесу – “КУБ” та “АгроКуб”.

  Після 10-річної перерви ПриватБанк відновив програму “Житло в кредит”, а програмою “Авто в кредит” банк керує без посередників.

   «ПриватБанк майже рік має державний статус, тому ми хочемо розповісти, як працюємо з кредитуванням, яке додає більше імпульсу до розвитку економіки малого та середнього бізнесу, а також підприємцям і фізичним особам. Ми маємо багато програм фінансування, також долучилися до всіх схожих державних програм», – розповідає Юрій Акуленко, директор Прикарпатського регіонального управління ПриватБанку.

  Українці все частіше опиняються в ситуації, коли терміново потрібні гроші, а позичити немає де. Для полегшення отримання кредиту ПриватБанк впровадив новий сервіс «Швидкі кредити» , тобто отримання  бажаної суми коштів в онлайн-режимі. Кредит виплачується протягом десяти місяців, а регулярний платіж списується щомісячно з картки ПриватБанку. Максимальна сума швидкого кредитування – до 50 тисяч гривень, а умови кредитування ідентичні умовам «Миттєвої розстрочки» під 2,9%.

  «Відновлення таких програм свідчить про зростання кредитного портфелю банку. На сьогодні ми обслуговуємо 35% юридичних осіб та 45% – фізичних. Також, зауважимо, 51% осіб у нас користується депозитами. Порівняно з минулим роком цифри зросли, і не важливо чи приватний банк, чи державний», – пояснює Юрій Акуленко.

  Після переходу у державну власність ПриватБанк залишається найбільшим системним банком України з кращими показниками у багатьох напрямках. Більше того, тепер банк має нові можливості. Відтепер ОСББ та ЖБК Івано-Франківська можуть взяти «Теплі кредити» під всього лише 18% річних, а також отримати компенсації частини кредиту від держави – до 40% вартості кредиту (за наявності субсидій – до 70%).

  На конференції також йшла мова про програму “КУБ”. Її мета – відновити економіку та створити нові робочі місця. Підтримка підприємців здійснюється у двох напрямках: до 50 000 гривень банк надає підприємцям нецільові позики, а починаючи від 50 000 до 500 000 – проектне фінансування. У той час діє і програма для розвитку «АгроКУБ», яка спрямована на розвиток агросфери. ПриватБанк пропонує клієнтам агробізнесу нові умови кредитування: комісію зменшено до 2%, суму кредиту збільшено до 500 000 гривень, а для малого агробізнесу діють кредитні канікули.

  Ще одна програма ПриватБанку дозволяє придбати нове або вживане авто на правах фінансового лізингу. Завдяки «Авто в розстрочку» з’явилась можливість придбати будь-яке б/у авто із зовнішнього ринку на правах фінансовго лізингу. Це також стосується нових автомобілів з будь-якого автосалону України.

  «Це цікава програма. Зараз ми працюємо із різними автомобілями. Фізична особа має право придбати автомобіль з терміном до п’яти років з початковим внеском від 10% річних», – каже Леся Юркевич, керівник Івано-Франківського відділення ПриватБанку №4.

  Цього літа також стартувала програма «Житло в кредит», яка покликана допомогти клієнтам стати власниками житла на первинному та вторинному ринку з терміном до 20 років та з правом дострокового погашення без додаткових штрафних санкцій. Відсоткова ставка – 17,9% річних при купівлі новозбудованих квартир та 19,9% для квартир на вторинному ринку.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!