Новообрана Коломийська міськрада звернулась до Кабміну, аби підприємці могли працювати

 • Сьогодні, 16 листопада, у Коломиї відбулась перша сесія Коломийської міської ради восьмого скликання. 

  Під час засідання новообраний голова Коломийської громади Богдан Станіславський та депутати склали свої присяги та приступили до роботи. Зокрема, вони вирішили звернутись до Кабінету Міністрів України через запровадження карантину вихідного дня.

  “Пропоную підтримати звернення до Кабміну щодо обмежувальних заходів або так званого карантину вихідного дня”, – сказав Станіславський.

  Також він зачитав текст звернення. У ньому йдеться про те, що Коломийська громада, усвідомлюючи небезпеку поширення коронавірусу, зростання захворюваності, смертності та враховуючи неодноразові звернення підприємців, аналізуючи ризики і збитки для малого та середнього бізнесу вимагає переглянути постанову уряду про запровадження карантину вихідного дня.

  Депутати вимагають чіткого визначення карантинних та обмежувальних заходів для всіх підприємців без припинення їх роботи. Крім того, вони хочуть, аби Кабмін дав чітке визначення компенсації малому та середньому бізнесу через зменшення та тимчасове припинення діяльності.

 • “Також вимагаємо дієвих рішень у боротьбі з пандемією, збільшення доступних тестувань для населення, запровадження чіткої системи виявлення контактних осіб хворих та їх ізоляцію, збільшення контролю за дотриманням санітарних норм та правил, збільшення фінансування медичних закладів, які надають допомогу хворим на COVID-19. Ми ж беремо на себе зобов’язання, враховуючи важке економічне становище України, вимагати від підприємців дотримуватись всіх санітарно-гігієнічних норм та правил, платити податки та оплачувати працю найманим працівникам”, – зачитав звернення Станіславський.

  До теми: Мер Рогатина та депутати міської ради склали присягу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!