Новий басейн планують збудувати у Тлумацькій ОТГ

У Тлумачі знову заговорили про необхідність плавального басейну.

Його таки планують побудувати, пише «Тлумач. Сьогодні».

«Розробили робочий проєкт, – каже міський голова Роман Круховський. – Подамо його на конкурсні відбори проєктів, що реалізуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку та у межах програми «Велике будівництво» президента В. Зеленського».  

Згідно з проєктом критий плавальний басейн мали б побудувати на околиці Тлумача, біля спорткомплексу, що на вулиці Грушевського. До речі, про це була мова кілька років тому. Ідею з басейном біля спорткомплексу тоді озвучував Василь Двояк.

Оскільки зараз триває виготовлення нового генплану міста, розглядають інші варіанти розміщення басейну. Зокрема, на території Тлумацького ліцею чи колишньої школи-інтернату. За словами міського голови, це зробить об’єкт доступнішим для пересічних тлумачан та гостей міста, адже тоді він знаходитиметься у центрі Тлумача.

У рамках програми “Велике будівництво” в Івано-Франківській області до кінця року планують збудувати п’ять шкіл, п’ять дитячих садочків і п’ять стадіонів. Плани дуже амбітні, однак чи вистачить на все часу і грошей? Читайте у статті “Велике будівництво на Прикарпатті”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!