Новий досвід для медиків: до Франківська приїхав американський лікар

 • До Івано-Франківська приїхав професор медичного факультету Університету Джорджтаун штату Вашингтон, засновник Міжнародної благодійної організації «Global ENT Outreach» Річард Вагнер.

  Про це йдеться на сторінці міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.  

  Це вже 7 візит отохірурга до міста і мета його візиту незмінна — поділитися досвідом з українськими колегами.

  Протягом 9 днів американський лікар консультуватиме пацієнтів та навчатиме франківських лікарів у Центральній міській клінічній лікарні.

  «Те, що до нас приїжджають такі лікарі – це заслуга всього колективу. Це важливо, адже це обмін досвідом та знаннями. Всі лікарі, які є у відділенні мікрохірургії, асистують, вчаться та беруть участь в обговоренні. Це неймовірний досвід», – зазначив головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк.

  Річард Вагнер розповів, що раніше він працював і в інших лікарнях міста та області. Та найкраща співпраця склалася саме в ЦМКЛ. Тому останні кілька років приїздить лише сюди.

  «Українці є дуже сильними людьми. Тому я допомагаю тут, бо хочу, щоб українські фахівці розвивалися. Адже захворювання вуха важливо вчасно діагностувати, бо від ускладнень людина може померти», – каже Вагнер.

 • Подякував спеціалісту і міський голова Руслан Марцінків та додав, що кожен його візит дуже важливий для міста.

  «Дякую, що допомагає нам розвиватися. Важливо, що в цій лікарні реалізовується багато міжнародних проєктів. Це свідчить про те, що ми на правильному шляху – створення потужної окружної лікарні. Адже за реформою, в області має бути кілька таких лікарень. І саме ЦМКЛ має стати найбільшою та найпотужнішою з них », – підсумував Руслан Марцінків.

  До теми: У Франківській дитячій клінічній лікарні відкрили нові палати

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!