Новий рік біля ялинок зустрінуть 150 тисяч прикарпатців, – поліція

 • Поліцейські Івано-Франківщини у новорічну ніч працюватимуть у посиленому режимі. Особлива увага правоохоронців буде зосереджена на місцях святкування та відпочинку громадян, поблизу новорічних ялинок населених пунктів.

  У ніч із 31 грудня на 1 січня на території Івано-Франківської області до охорони публічної безпеки мешканців та гостей краю задіяні 242 правоохоронці. Крім того, до патрулювань залучать 40 військовослужбовців та 80 представників громадських формувань.

  Масові заходи заплановані у Івано-Франківську та всіх районних центрах області, очікується, що участь у них візьмуть приблизно 150 тисяч громадян.

  Нагляд за дорожнім рухом на автошляхах Прикарпаття здійснюватимуть 62 групи реагування патрульної поліції. Також  залучать дві вибухотехнічні групи з кінологами. В обласній поліції працюватиме ситуаційний центр у цілодобовому режимі, який відстежуватиме ситуацію для забезпечення публічної безпеки та порядку, а також координуватиме роботу усіх підрозділів.

  Поліція Івано-Франківщини закликає громадян бути взаємовічливими, дотримуватись загальноприйнятих норм поведінки та правил безпеки дорожнього руху.

 • “Під час святкування Нового року не забувайте про карантинні обмеження, використовуйте засоби індивідуального захисту та дотримуйтесь соціальної дистанції, аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку”, – пишуть в поліції.

  Читайте також: Поліцейські Прикарпаття супроводили до пологового будинку автомобіль із породіллею

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!