Новий Рік із зіркою: скільки коштує виступ Тіни Кароль, Лободи чи Брежнєвої на корпоративі

Грудень і перша половина січня – надзвичайно ласий шматочок пирога, над яким весь рік наполегливо працюють кулінари з вищого світу – зірки різних ешелонів.

Вишенькою і без того привабливого десерту стає гонорар, який можна збільшити вдвічі або й втричі, адже мова йде про приватні новорічні корпоративи.

Напередодні майбутніх свят, щоб уникнути суперечок про цифри, “Обозреватель” зв’язався з представниками артистів безпосередньо і, представившись молодою перспективною організацією, поцікавився, за яку суму і на яких умовах українські зірки готові “подарувати” своїм фанам від 40 до 60 хвилин особистого часу.

Як відомо, більшість зірок надають перевагу готівковому розрахунку, а також просять попередню оплату не менше 50%.

 Рейтинг найдорожчих зірок очолила Віра Брежнєва. Гонорар зірки становить близько 1,9 млн грн (50 тисяч євро). Крім цього, співачці та її команді потрібно забезпечити переліт із Москви, де вона зараз проживає.

Другу позицію в рейтингу займає Світлана Лобода, вартість її виступу  – теж 50 тисяч євро, але вже без квитків, це близько 1,7 млн грн.

На третій сходинці – Настя Каменських. За деякою інформацією, виступа співачки коштує близько 40 тияс євро – 1,3 млн грн.

Близько 940 тис. грн. (25-30 тисяч євро) вартує виступ на корпоративі Тіни Кароль, а за 845 тисяч можна замовити виступ Олега Винника.

Monatik і Макс Барських у 2017 році підняли свої гонорари до 840 тис. грн.

Виступ Андрія Данилка, у програмі якого задіяні 16 осіб, обійдеться у дешевше, ніж у багатьох зірок – всього 835 тис. грн.

Нагадаємо, Тіна Кароль навчилася користуватися смартфоном 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!