Обласна рада допоможе Галичу завершити будівництво музею

Сьогодні, 5 грудня, в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

Одним з питань стало внесення змін до регіональної цільової програми «Відродження Галича як давньої столиці України» на 2018-2021 роки.

Володимир Федорак, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА, розповів про суть змін, які потрібно внести.

“До нас надійшов лист від дирекції національного заповідника “Давній Галич” з проханням надати кошти на розвиток музею історії Галича в контесті нашої обласної програми. Попередньо пан Володимир Костишин директор заповідника, просив 500 тисяч на цей рік. Але стало відомо, що тепер суму треба дещо меншу – 350 тисяч гривень, а інші кошти потрібно буде додати в наступному році”, – сказав Володимир Федорак.

Крім області, цей об’єкт фінансує і Міністерство культури та туризму – сума становить близько чотирьох мільйонів гривень. Гроші зараз йдуть на нові вітрини, аудіо- та відеообладнання.

“Я особисто там був, і роботи вже фактично завершені. Втім, треба дофінансувати і допомогти”, – додав Федорак.

Члени комісії підтримали такі зміни. Тепер за них голосуватиме Івано-Франківська обласна рада на наступній сесії, 13 грудня.

Нагадаємо, Бюджет Івано-Франківщини у 2020-му році становитиме три мільярди гривень

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!