Обласна рада Івано-Франківська замовила медалей на 1 млн гривень

 • Комунальне підприємство «Централізована закупівельна організація Івано-Франківської обласної ради» у червні на «Прозорро» оголосило закупівлю 3000 комплектів. До комплекту входить медаль «Лицар бойового чину», футляр і посвідчення з бюджетом 1,3 млн гривень. Ціна комплекту становить близько 330 гривень.

  За результатами тендеру 12 липня укладено договір з ТОВ «Герольдмайстер» (компанія зареєстрована в Києві) на суму 1 млн гривень – ціна комплекту близько 330 гривень.

  В описі нагороди зазначено, що медаль виготовлена з металу сріблястого кольору, покритого тонувальним лаком, та має форму хреста. На її лицьовому боці у центрі розміщено стилізований тризуб з металу жовтого кольору, покладеного на хрест ЗСУ. Хрест перетинається з лавровим вінком.

  На зворотному боці медалі в центрі розташовано герб Івано-Франківської області, який покладено на хрест ЗСУ. По колу рельєфний напис «Івано-Франківська обласна рада». За допомогою кільця з вушком медаль з’єднується з прямокутною колодкою, обтягнутою смугастою стрічкою шириною 28 мм чорного (ширина 5 мм), червоного (5 мм) та білого (8 мм) кольору.

  Розмір медалі – 35 на 35 мм, товщина – 3 мм. Розмір колодки – 30 на 42 мм, на її зворотному боці має бути кріплення до одягу – шпилька.

  Окрім 3000 штук таких медалей, підрядник має надати 300 оксамитових футлярів для зберігання посвідчення та медалі темно-синього кольору та 2700 подвійний флокових футлярів для зберігання посвідчення та медалі. А також – виготовити 3200 (з запасом) картонних посвідчень до медалі.

  Також зазначено, що макет медалі, футлярів та посвідчень узгоджується з замовником. А саме переможець закупівлі має розробити дизайн (макет) подарункової продукції самостійно у вигляді 3D-моделі та надати його на погодження до 30 липня 2023 року.

 • До теми: Військовому медику з Франківська вручили нагороду від Валерія Залужного

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!