Обласний центр допомоги учасникам АТО отримав нового керівника

Сьогодні в облдержадміністрації за участю голови ОДА Олега Гончарука відбулася нарада з питань роботи центрів допомоги учасникам АТО.

Задля вирішення актуальних питань соціальної, медичної та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, підтримки їхніх сімей зібралися заступники голови ОДА, керівники профільних департаментів та управлінь, голови райдержадміністрацій, керівники районних центрів допомоги учасникам АТО, представники волонтерських і громадських організацій відповідного спрямування.

«Нині в області у цьому напрямку існує ряд проблемних питань, серед яких забезпечення земельними ділянками та соціальна підтримка учасників АТО, які першочергово треба вирішувати, – зазначив Олег Гончарук. – Усі ці питання є поточними, тому, гадаю, ми врахуємо всі недоліки та в процесі роботи виправимо». В той же час очільник Прикарпаття подякував представникам центрів допомоги учасникам АТО за злагоджену роботу на досягнення результату.

Зі свого боку керівник обласного Центру допомоги учасникам АТО, який функціонує при ОДА, Наталія Сербин відзначила, що за два роки роботи центру вдалося зробити чимало. За її словами, в області діє якісна програма соціального захисту, водночас є проблеми, зумовлені наслідками війни, а їх потрібно вирішувати роками.

На зустрічі також було представлено нового керівника обласного Центру допомоги учасникам АТО Андрія Демиденка, який поділився власним баченням подальшої діяльності центру.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!