«Очікування vs Реальність»: у центрі Франківська відкрили виставку проти торгівлі людьми

У Івано-Франківську відкрили виставку «Очікування Vs Реальність». Захід провели сьогодні, 21 серпня, на площі Міцкевича.

Виставка – це історії людей, які в пошуках кращого життя і заробітку приймали, подекуди, пропозиції ненадійних роботодавців і потрапляли до небезпечних ситуацій.

“Захід направлений на те, щоб перехожі звернули увагу на продаж людей. Ми зустрічались з тими, хто потрапив у рабство. Тому для мене експозиція є реальністю. Зараз ми допомагаємо 7 людям, які потрапили у цю біду. Хочемо, щоб вони розуміли,  їх люблять”, – каже отець Володимир Чорній, директор благодійної організації «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ».

На білбордах кожна зображена історія складається з двох частин: з одного боку “очікування” з приємними, але нелегальними, умовами працевлаштування, а з іншого боку “реальність” – відображення того, на що можуть перетворитись обіцяні умови та чому потім людина не може залишити місце своєї експлуатації.

Організатори хочуть, аби ця виставка підвищила рівень обізнаності наших громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як торгівля людьми та експлуатація.

“Проблема торгівлі людьми є не тільки в Україні. Це не просто ганебне ставлення, це злочин. 24 людини на Прикарпатті отримали статус тієї людини, які постраждали від торгівлі людьми”, – розповідає заступниця голови Івано-Франківської ОДА Світлана Онещук.

Кожен відвідувач заходу має можливість поспілкуватись та отримати поради щодо того, як подбати про себе та безпеку своїх рідних.

Виставка мандрує містами України з 30 липня, у цей день відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми. У Івано-Франківську вона  буде знаходитися на площі Міцкевича з 21 по 26 серпня, далі вирушить у Львів.

До теми: у Франківську відкрили виставку покійного художника 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!