Очільник Закарпаття заявив про масові вимагання грошей з туристів, що їдуть на Яремчанщину

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заявив про масові побори українських поліцейських з румунських туристів, пише видання Today.ua:

“Закарпатська ОДА просить вибачення у громадян Румунії, котрі через Закарпаття приїжджають в Україну відпочити на гірськолижний курорт “Буковель” і стикаються з фактами масового вимагання грошей з боку поліцейських постів у Тячівському й Рахівському районах. Безпідставні чіпляння до румунських туристів із подальшим вимаганням неофіційних штрафів (тобто хабарів) набули такої масовості, що стали предметом звернень із боку консульських установ Румунії до Міністерства закордонних справ України”, –  заявив Геннадій Москаль.

За словами Москаля, про факти поборів проінформовано керівництво МВС України, проводяться службові розслідування, винні будуть притягатися до відповідальності. Зараз робиться все для того, щоб подібні інциденти, які компрометують Закарпатську область, не повторювалися.

Очільник Закарпаття також радить туристам з Румунії звертатися до чергової частини ГУ Національної поліції в Закарпатській області за телефонами: +38 (0312) 61-45-70, 61-59-85, по телефону довіри МВС 0-800-50-02-02, по телефону внутрішньої безпеки +38 (0312) 695-535.

Читайте також: Колишній суддя з Івано-Франківщини може провести до 10 років у в’язниці за хабарництво

Фото – rbc.ua.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!