Одразу четверо долинян стали призерами Всеукраїнського конкурсу юних музикантів

 • В період з 1 по 5 травня, у місті  Дрогобичі проходив IV Всеукраїнський конкурс юних музикантів «Франкове Підгір’я».

  Учні Долинської дитячої школи естетичного виховання імені Мирослава Антоновича успішно виступили на цих замаганнях, повідомляють у прес-службі Долинської РДА.

  Зазначається, що в мистецькому заході взяли участь понад 500 солістів та колективів в 11 номінаціях з Львівщини, Івано-Франківщини, Тернопільщини, Закарпаття, Хмельницького, Черкас, Луцька, Харкова, Сум, Рівного, Чернівців. Конкурс зібрав виконавців на фортепіано, струнно-смичкових, народних, духових та ударних інструментах, а також вокалістів.

  Наполеглива спільна праця учнів та викладачів дала високий результат. Юні таланти виявили справжню професійну підготовку, виконавську майстерність, сценічну витримку.

  Дипломи лауреатів другої премії у номінації «Оркестрові духові інструменти» одержали Богдан Мелешко (молодша група, туба, викладач Роман Соболь, концертмейстер Надія Крамар) і Назарій Роп’яник (середня група, флейта, викладач Роман Шумей, концертмейстер Ольга Павлишин).

  У номінації «Сольний академічний спів» перше місце в середній віковій категорії здобула Соломія Дирів, а володарем гран-прі в старшій групі став Арсен Торговецький (викладач Ніна Маркович, концертмейстер Лідія Гавалюх).

 • Читайте також: Юні калушани створили мобільний додаток «Космос у долонях»

  Фото – ілюстративне.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!