Офіційно та остаточно: у Переріслянській ОТГ вибрали голову громади

 • 29 жовтня у селах Перерісль, Волосів, Гаврилівка та Фитьків відбулися вибори голови та депутатів Переріслянської ОТГ.

  За посаду голови змагалося 8 кандидатів, серед яких було троє явних фаворитів: Марія Дмитрук, голова села Фитьків, заступник технічного директора ПАТ “Нафтохімік Прикарпаття” Іван Мельник та Василь Непеляк, голова села Перерісль. Всі троє – безпартійні самовисуванці.

  Попередні підсумки, про які раніше писав “Галицький кореспондент”, стали остаточними. У протоколі Переріслянської ТВК йдеться про те, що головою новоствореної громади став Іван Мельник.

  Він набрав 1135 голосів – 38.8% від загальної кількості у 2994 виборця, які прийшли в цей день на дільниці. Василь Непеляк набрав 605 голосів –  20.7%, Марія Дмитрук – 512 голосів, 17.5%.

  Перемогу Іван Мельник отримав, зумівши з сильним відривом обійти конкурентів одразу в двох селах – Волосів та Гаврилівка. У Переріслі більшість виборців проголосувала за діючого війта Василя Непеляка, у Фитьківі – також за діючу голову села Марію Дмитрук. Таким чином, голоси селян чітко розділилися.

  Зазначимо, що на дільниці у Гаврилівці, де переміг Іван Мельник, спостерігачами “ОПОРИ” був зафіксований “підвіз” виборців.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!