Оголена жінка на фоні гір: відверті світлини з Карпат підкорили Європу (ФОТО 18+)

 • 1 липня у французькій галереї A space of photography відкрилася виставка українських фотографів Synchrodogs, пише видання “SupportYourArt”.

  Для проєкту “Трохи змінені” фотографи поїхали на один місяць в Карпатські гори, щоб дізнатися, як далеко вдалося вдертися людям на території, що мали залишатися дикими. Фотографії Synchrodogs показують те, наскільки люди переплетені з природою та як, змінюючи навколишнє середовище, ми змінюємо себе. Проєкт ставить екологічне питання: «Як Земля починає виглядати внаслідок наших втручань в екологічні процеси?».

  Таня Щеглова поділилась  своїми враженнями про виставку та місто Arles:

  «Кожного року в Arles проходять одні з найбільших фестивалів по фотографії Voies off та Les Rencontres Arles. Місто буквально заполоняють галереї та видавництва, а з усього світу з‘їжджаються художники, куратори та просто люди, які цікавляться мистецтвом. Нас тут репрезентує агентство Handsome, що організувало виставку в A Space for Photography (21, rue des Arenes). Показуємо свій новий проєкт Slightly Altered. Цікава ідея — обрати місто і щороку перетворювати його на одну величезну виставку. Здається, побачити тут все — неможливо, кожен будинок, двір, сад може виявитись простором для інсталяції, проєкція фото, виставки, лекції тощо. Місто буквально змінює свій вигляд, навіть будинки ззовні стають вщент обклеєними величезними плакатами, фотографіями, картинами», – розповіла мисткиня.

  Synchrodogs — дует фотографів Тані Щеглової та Романа Новена з Івано-Франківська, який існує з 2008 року.

  У 2011 році вони стали переможцями фотографічної премії “Harpers Bazaar” в Україні, у 2016 році італійський “Vogue” назвав їх найкращими фотографами, а в 2019 вони виграли конкурс Feature Shoot.

 • З 3 по 27 жовтня 2019 року в просторі Dymchuk Gallery у Києві пройде персональна виставка дуету фотографів.

  Рекомендуємо: ТОП-15 місць, де можна відпочити у Карпатах. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!