Оголошення про тендер і довідка заднім числом: Івано-Франківська облрада закуповує копіювальний апарат

У січні цього на сайті державних закупівель Івано-Франківська обласна рада оголосила тендер на придбання багатофункціонального пристрою. Очікувана вартість апарату 450 тис. гривень.

Коли закладали ці кошти враховували пропозиції на різноманітних ресурсах, пояснюють в облраді. Наразі аукціон відбувся, і вартість пристрою виявилася значно нижчою.

Необхідність придбання такого пристрою в представницькому органі пояснюють великим обсягом матеріалів, які готуються на сесію, а також на інші потреби депутатського корпусу.  У коридорі стоїть потужний копіювальний апарат, в окремому приміщенні розміщені пристрої для копіювання та сканування – принтер та дві великі машини «Konika Minolta bizhub 227» та «Konika Minolta bizhub 283». Проте працівники установи переконують, що дві останні не працюють.

В облраді запевнили, що є «заключення», в якому йдеться про те, що вартість ремонту майже рівноцінна купівлі нового принтера. Проте назвати суму ремонту не змогли. Як і показати висновок про непридатність її використання. У службовій записці від начальника відділу електронного забезпечення діяльності облради та доступу до публічної інформації Василя Мельничука на ім’я голови облради йдеться про те, що через велике навантаження «Konika Minolta bizhub 227» та «Konika Minolta bizhub 283» повністю відпрацювали свій ресурс.

До відповіді на журналістський запит «Галицького кореспондента» чиновники прикріпили довідку про технічний стан пристроїв, які, за інформацією чиновників, ресурс свій вичерпали і ремонт їх буде дорогим. Щоправда, документ датовано 20 лютого цього року, при тому, що тендер оголошено ще на початку року.

Більше у статті “Громіздкий апарат”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!