“Океан Ельзи” презентував нову пісню “Мить”

 • Український гурт “Океан Ельзи” презентував нову пісню “Мить” і кліп на неї.

  Прем’єра відбулася 4 грудня.

  “Не можна втрачати надію. Не можна здаватися до останньої миті. Можливо, саме вона, остання мить, принесе весну, яка стане початком нового життя. Весну, якою ти захочеш поділитися з усім світом!” — прокоментував лідер “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук.

  Музикант розповів, що написав пісню в лютому 2015-го, коли новини зі Сходу надходили зі страшними цифрами поранених та загиблих. Однак останнього рядка не міг довго написати, але знав, що пісня ще не закінчена, пише Телеканал новин 24.

  Закінчив пісню Вакарчук наприкінці травня після зустрічі з пораненим бійцем АТО, який дивом вижив у надлюдських умовах. “Осколком йому відірвало руку… І з цим дуже важким пораненням він провів чотири  (!) доби на морозі. Один”, — пригадує музикант.

  “Я хвилювався перед знайомством та лише до тієї миті, поки не зайшов до нього і побачив перед собою впевнену, усміхнену людину, яка заряджала мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. В його душі була весна! Він ділився нею з усім світом! Того ж вечора я знову повернувся до пісні та дописав в ній останній рядок, якого мені не вистачало весь цей час”, — написав Вакарчук.

 • 637036

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!