Окупанти планують розмістити в Україні бойові танки Т-14, – британська розвідка

 • Росія, ймовірно, розглядає можливість розміщення невеликої кількості своїх нових основних бойових танків Т-14 “Армата” в Україні.

  Однак будь-яке розгортання цих танків може нести великі ризики для країни-агресора. Про це інформує УНН, посилаючись на останній звіт розвідки Міністерства оборони Великої Британії.

  Розвідники нагадують, що наприкінці грудня 2022 року супутникові зображення показали Т-14 на полігоні на півдні Росії – місці, яке пов’язували з розгортанням сил перед відправленням на фронт.

  Проурядові росЗМІ стверджували, що танки готують до застосування у війні проти України, але невідомо, чи Росія справді перемістила їх в Україну.

  Як повідомляє МО Британії, будь-яке розгортання Т-14, ймовірно, є дуже ризиковим рішенням для Росії. Зазначається, що 11 років розробки “Армати” супроводжувалися затримками, скороченням запланованого розміру парку та повідомленнями про проблеми з виробництвом.

 • “Додатковим викликом для Росії є налагодження свого логістичного ланцюга для роботи з Т-14, оскільки він більший і важчий за інші російські танки. Якщо Росія розгорне Т-14, то, швидше за все, це буде в першу чергу в пропагандистських цілях. Виробництво, ймовірно, лише в низьких десятках, тоді як командири навряд чи вважатимуть танк надійним у бою”, – йдеться в повідомленні.

  Читайте також: США налаштовані допомогти Україні атакувати Крим, — The New York Times

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!