Олекса Різниченко: Мені дуже подобається Івано-Франківськ, тут дуже культурні люди

 • Сьогодні, 24 грудня, в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. відбулася зустріч з одеськими культурним “десантом”.

  Одесити привезли з собою творчий проект “Одеська рапсодія”. Він має на меті показати іванофранківцям Одесу, яку всі ми знаємо з творів Жванецького, Зощенка.

  “Одеська рапсодія” – це інша сторона “перлини моря”. Цей проект фінансується за підтримки фонду Підтримки демократії американського посольства.

  DSC_0907

  “Проект буде тривати, поки Україна не об’єднається навколо спільної ідеї та творчості”, – запевнила керівник проекту Ольга Сіра.

  DSC_0901

  Цей “десант” складався з фотохудожника Галини Юдіної, поета Олекса Різниченка, мистецтвознавця Володимира Островського, а також керівника проекту, журналістки найстарішої одеської газети “Чорноморські новини” Ольги Сірої.

  DSC_0921

  Мистецтвознавець Володимир Островський розповів, що особливість темпераменту одеситів в тому, що вони, як італійці, не можуть говорити без активної жестикуляції, а ще те, що приїжджого від одесита можна відрізнити за тим, як вони вимовляють назву їхнього міста.

 • Протягом зустрічі поет Олекса Різниченко декламував власні вірші, розповідав про своє минуле, про цікаві випадки з життя, а також про те, як творилась його поезія. Натомість, мистецтвознавець Володимир Острозький розповідав про особливості темпераменту одеситів, чим все ж відрізняються вони від іванофранківців і що таке одеський колорит.

  DSC_0910

  Нагадаємо, що 6 листопада в Івано-Франківську відбулося Благодійне «Паперове щастя 3» .

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!