Олександр Шевченко: «Разом ми зможемо протистояти негоді»

 • За минулий тиждень на території Івано-Франківщини трапилось дуже багато снігових заметів та цілих снігових колапсів. Люди залишились заблокованими, до них не може приїхати ні швидка, ні поліція, ні автомобілі з продуктами. Команда депутата обласної ради Олександра Шевченка допомагає своєю спецтехнікою. Снігові замети розчищають як на дорогах державного значення, так і на звичайних сільських вулицях.

  У селі Котиківка, що на Городенківщині перемело дорогу державного значення Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. Там залишились заблокованими 7 сіл. А в заметах застрягли близько 10 автомобілів з людьми. Компанія «ПБС» надала в допомогу потужну техніку для швидкого розчищення двометрових заметів.

  Також на Городенківщині замело снігом й інші дороги, які ведуть до віддалених сіл. Їх вдалося за короткий час розчистити.

  Команда Олександра Шевченка паралельно працює майже в кожному районі Прикарпаття, щоб допомогти людям дістатися до родин, а медикам до хворих. 

  Багато доріг вдалося розчистити на Богородчанщині, Тисмениччині, Надвірнянщині, Тлумаччині, Коломийщині та Снятинщині. 

 • Складності додають постійні хуртовини, через що дороги перемітає знову за кілька годин. Але дорожники працюють цілодобово.

  «Ситуація дуже складна. Можна шукати винних, а можна просто постаратись допомогти тим, хто не може впоратися з заметами – без звинувачень чи виправдань. Разом ми зможемо протистояти негоді», – підсумував депутат обласної ради Олександр Шевченко.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!