Олександр Шевченко: «Українські Карпати мають усі шанси стати одним із провідних світових центрів зимових видів спорту»

 • У ці дні в  ТК “Буковель” проходить Чемпіонат України зі сноубордингу.  Змагання відбувалися у відкритому форматі, відтак поборотися за першість в серце українських Карпат з’їхалися не лише українські сноубордисти, а й спортсмени із різних куточків світу.

  «Буковель не припиняє пропонувати як спортсменам, так і відпочивальникам чимало цікавих заходів, адже наш туристичний комплекс розвивається в ногу з європейськими курортами. Ми постійно покращуємо інфраструктуру, яка дозволяє проводити спортивні змагання навіть олімпійського рівня», – розповідає речниця ТК «Буковель» Віталія Васильчук.

  Участь та перемога на Чемпіонаті України зі сноубордингу – це відмінне тренування перед Чемпіонатом Європи та світовими змаганнями, які уже в березні відбудуться у Словенії, – ділиться п’ятнадцятиразова чемпіонка України з цього виду спорту Аннамарі Данча.

  «Цьогоріч нам дуже пощастило і з погодою, і з трасою, все було дуже добре. Для мене особисто це дуже гарне тренування перед кубком Європи, на який ми поїдемо на початку лютого, а вже в березні нас чекають світові змагання», – розповідає переможниця Чемпіонату зі сноубордингу.

  Переможцем змагань серед чоловіків став верховинець Михайло Харук. Хлопець розповідає, зайняте перше місце на такому чемпіонаті дає можливість закріпити за собою місце у збірній України та шанс потрапити на Олімпійські ігри.

 • «На даному етапі в Буковелі найкращі умови для підготовки і тренування в Україні. Дуже вдячні курорту і Центру олімпійської підготовки за підтримку та розвиток сноубордингу», – говорить Михайло Харук.

  Буковель уже давно став майданчиком для розвитку зимових видів спорту, саме на цих схилах виросли нові чемпіони, які сьогодні представляють нашу країну у світі. Зазначив засновник ТК «Буковель» Олександр Шевченко:

   «Цього сезону на базі ТК «Буковель» нам вдалося провести Чемпіонат України із біатлону. Зараз триває першість із сноубордингу, на який з’їхались більше сотні спортсменів. Попереду – ще чимало цікавих подій. Хочу зазначити, що наші українські Карпати мають усі шанси стати одним із провідних світових центрів зимових видів спорту. Робитимемо для цього усе можливе».

  Наступними у сезоні змагань із зимових видів спорту у Буковелі пройдуть чемпіонати з гірськолижного спорту та сноуборд-кросу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!