Олександр Шевченко звернувся до Послів країн Великої Сімки та ЄС з приводу фальсифікації виборів у виборчому окрузі №87

 • Олександр Шевченко звернувся до Послів країн Великої Сімки та ЄС з приводу фальсифікації виборів у виборчому окрузі №87.

  Кандидат в народні депутати України від мажоритарного виборчого округу №87 (м. Надвірна на Івано-Франківщині) звернувся з відкритим листом до Послів країн Євросоюзу та Великої Сімки.

  В листі О. Шевченко зауважує, що на його переконання на виборах сталося порушення конституційного права громадян обирати владу, а вибори були фальсифіковані на користь кандидата від партії влади Василя Вірастюка.

  «Грубим порушенням виборчого законодавства стало блокування роботи Окружної комісії спецпідрозділом СБУ в ніч з 31 березня на 1 квітня. Бійці СБУ незаконно взяли під монопольний контроль будівлю Окружної комісії. Вони незаконно вивели з будівлі всіх членів Окружної комісії, всіх спостерігачів, довірених осіб кандидатів, журналістів та представників громадських організацій, які спостерігали за виборчим процесом. Як виявилося, саме в цю ніч з виборчої документації шести виборчих дільниць було викрадено 503 бюлетеня за Олександра Шевченка», – пише кандидат в народні депутати.

  Як продемонстрували паралельні підрахунки за легальними протоколами виборчих дільниць штабів трьох інших кандидатів, перемогу на виборах в 184 голоси виборців отримав кандидат Олександр Шевченко.

  Зазвичай Окружна виборча комісія підводить підсумки виборів за 1-2 доби. Проте, як вважає О. Шевченко, результат волевиявлення громадян не задовольнив владу. І почалися дії на спотворення результатів волевиявлення громадян.

  «На моє переконання Окружна виборча комісія вчинила свідомі дії на фальсифікацію результатів виборів на замовлення влади та депутатів партії «Слуга народу». Забезпечували дії по фальсифікації спецпідрозділи Служби безпеки України», – переконаний Олександр Шевченко.

 • Під час підведення підсумків виборів, на переконання О. Шевченка, було допущено ряд грубих порушень чинного законодавства України.
  В Окружній виборчій комісії на шести дільницях, де кандидат Олександр Шевченко мав велику перевагу, при перерахунку виявлено крадіжки бюлетенів.

  Представники дільничних комісій, які були присутні на перерахунку, заявляють про пошкодження пакетів з бюлетенями (після 5 діб зберігання виборчої документації в Окружній комісії), заявляють про фальсифікацію їх підписів на пакетах з бюлетенями, та про очевидні ознаки незаконного втручання та перепакування бюлетенів.

  Вони викликають поліцію, складають заяви про порушення. Також вони надають відео підрахунку голосів на дільницях. Відкриття пакетів підтверджує їх підозру – в пакетах не вистачає в середньому по 100 бюлетенів на користь Олександра Шевченка. Проте, Окружна комісія приймає рішення або про затвердження результатів без врахування викрадених бюлетенів, або взагалі визнає вибори недійсними на тих дільницях, де велику перевагу має Олександр Шевченко.

  «На ряді дільниць, на яких велику перевагу мав кандидат Олександр Шевченко, без достатніх законних підстав Окружна комісія не визнає результати виборів. У результаті цих злочинних дій було спотворено результат голосування на користь провладного кандидата Василя Вірастюка. Замість переваги Олександра Шевченка в 184 голоси, як це є фактично, Окружна комісія в результаті фальсифікацій фіксує перевагу провладного кандидата Василя Вірастюка в 749 голосів», – резюмує кандидат в народні депутати.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!